Get Adobe Flash player
V sekcii Predaj obecného majetku je zverejnený zámer predaja majetku obce v lokalite IBV Peklo II. V sekcii Predaj obecného majetku je zverejnená Obchodná verejná súťaž č. 1/2021 na predaj pozemku v lokalite IBV Peklo. Aktualizované otváracie hodiny na Pošte Petrova Ves.

OZNAM: Odberné miesto na testovanie COVID-19 v Petrovej Vsi 6. 2. 2021

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

 

Oznamujeme, že v súvislosti s úpravou COVID automatu, na ktorý prechádzame od pondelka 8. 2. 2021 a následného otvorenia prevádzok základnej školy, školského klubu detí, materskej školy a školskej jedálne v Petrovej Vsi, bude možnosť otestovania sa aj v našej obci.

Podmienkou otvorenia uvedených zariadení je dodržiavanie prísnych hygienických noriem a negatívny test na COVID-19, ktorí musia mať zamestnanci aj zákonní zástupcovia detí.

Obec k tomuto účelu zriadi odberné miesto v kultúrnom dome v Petrovej Vsi v sobotu 06. februára 2021. Odberné miesto bude otvorené od 8.00 hod. do 20.00 hod.

Zároveň z dôvodu spustenia COVID automatu od 08. 02. 2021 je umožnené pretestovanie v tento deň i pre občanov, ktorí chodia do práce, pričom sa musia preukázať negatívnym testom na COVID-19, prípadne pre občanov, ktorí majú potrebu byť zodpovední voči svojim blízkym.  

Priebeh testovania je rovnaký ako pri doterajších celoplošných testovaniach a skríningoch. Je potrebné sa preukázať kartičkou poistenca, občianskym preukazom, prípadne pasom.

Odporúčaný harmonogram príchodu občanov na odberné miesto je podľa začiatočného písmena priezviska.

O prípadných zmenách vzniknutých rozhodnutím zodpovedných orgánov Vás budeme informovať.

snmka obrazovky 720

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre