Get Adobe Flash player

Nová autobusová linka Skalica - Kúty

Užívateľské hodnotenie: / 0
SlabéDobré 

 

Vážení občania,

 

dovoľte nám, aby sme Vám oznámili, že na základe požiadaviek samospráv dotknutých obcí, ako aj ich občanov bolo zo strany VÚC Trnava schválené zavedenie novej linky ako náhradu za zrušenú linku Skalica- Bratislava, nie však do Bratislavy, ako bola požiadavka, ale ako linka s návozom cestujúcich k vlaku do Kútov

(návrh bol do Malaciek, čo bolo zo strany VUC TT SK zamietnuté).

Trasa novej linky č. 206 421: Skalica - Vrádište - Holíč - Radimov - Unín - Petrova Ves - Letničie - Štefanov - Borský Mikuláš - Šaštín-Stráže - Kúty. Preprava cestujúcich na tejto linke začne od termínu platnosti cestovného poriadku, t.j. od 09. 12. 2018.

 

Linka je schválená na skúšobnú dobu troch mesiacov (do 31.3.2019) s tým, že VÚC Trnava bude počas tohto obdobia sledovať frekvencie cestujúcich a podľa obsaditeľnosti ju buď ponechá, alebo zruší. Keďže sa po dlhej dobe podarilo zabezpečiť spojenie dotknutých obcí so železnicou, čo vôbec nebolo jednoduché, pevne veríme, že táto linka bude plne využívaná k Vašej spokojnosti, čo presvedčí i zodpovedné orgány VUC TT SK o jej efektívnosti.

Cestovný poriadok tejto linky je v prílohe.

 

Obec Petrova Ves

                                                                                                                    SKAND Skalica


Cestovný poriadok Skalica - Kúty

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre