Get Adobe Flash player
POZRITE SI: vyhlásenie obchodnej verejnej súťaže a zámer predaja obecného majetku v príslušných záložkách.

Futbalový sviatok

Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

V sobotu 4.7.2015 sa v našej obci uskutočnil prípravný futbalový zápas medzi FK Senica - FC Baník Ostrava. Bola to príležitosť pre futbalových fanúšikov prísť a pozrieť si dobrý futbal. Tak sa i stalo: 350 futbalových priaznivcov z obce i širokého okolia, ba i z Ostravy prišlo a videlo naozaj kvalitný futbal. Šancí bolo dosť na oboch stranách, avšak futbalová šťastena sa priklonila výrazne k FK Senica.

Cez prestávku medzi jednotlivými polčasmi boli odovzdané pamätné medaily hráčom petrovoveskej prípravky, ktorí končia svoje pôsobenie v prípravke: Christián Chňupka, Marek Tomáš Švrček, Gabriel Biskupič, Adam Bugala. Odovzdávanie medailí a fotogalériu si pozrite TU.

Tiež boli odovzdané poháre najlepším strelcom v súťažnom ročníku 2014/2015: za prípravku Michalovi Ralbovskému (28 gólov) a za "A" mužstvo Davidovi Gálovi.

FK Senica - FC Baník Ostrava  5:0  (2:0)

Góly: Hlohovský 2, Dolný 2, Kalabiška

Rozhodovali: Španka - Patka, Otrubčák

Žlté karty: Komara, Kontár, Čunta - Foltyn

FK Senica: Junas - Kontár (46. Vavřík), Pavlík, Pillár, Čunta - Dolný, Hlohovský (71.Widson), Mráz, Komara (71. Walter), Kalabiška ( 72. Ventura) - Kosorín (46. Ševčík)

FC Baník Ostrava: Caković (46. Budinský) - Vengřinek (60. De Azevedo), Frydrych, Kaša, Holzer (46. Helešic) - Šichor, Foltyn (46. Matěj) - Mondek, Kukec, Liener (71. Pyclík) - Narh

 

Fotografie zo zápasu si pozrite TU.

Video si pozrite TU.

Čo píšu o zápase na svojich stránkach jednotlivé kluby?        

Prečítajte si:             FK Senica TU           FC Baník Ostrava TU                

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre