Get Adobe Flash player

Posedenie dôchodcov

Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

V mesiaci október si každoročne v našej obci pripomíname Mesiac úcty k starším prípravou a realizáciou posedenia pre dôchodcov z našej obce. Nebolo tomu inak ani tento rok. V nedeľu 19.10.2014 sa sála kultúrneho domu zaplnila takmer do posledného miestočka. Pre našich dôchodcov bol pripravený bohatý kultúrny program v podobe vystúpenia žiakov základnej školy s pásmom básní a piesní, ktoré boli veľmi pekné a precítené. Tanečná skupina žiačok zo ZUŠ predviedla tanečnú kreáciu na motívy rozprávky Červená Čiapočka. Po vystúpení najmladšej generácie prišiel so svojou "troškou do mlyna" aj spevácky zbor z Petrovej Vsi, aby svojimi piesňami potešili svojich spoluobčanov. Podaktorí zo starších si s nimi veru i zanôtili. Čerešničkou na torte bolo vystúpenie dychovej skupiny Čvančaranka, ktorá našich dôchodcov zabávala až do konca posedenia. Pripravené občerstvenie, príjemná hudba a možnosť porozprávať sa s priateľmi bolo iste pekným poďakovaním zo strany Obecného zastupiteľstva v Petrovej Vsi v mene všetkých občanov.

Fotografie nájdete TU a video TU

 


   


 

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre