Get Adobe Flash player
V sekcii Predaj obecného majetku je zverejnený zámer predaja majetku obce v lokalite IBV Peklo II. V sekcii Predaj obecného majetku je zverejnená Obchodná verejná súťaž č. 1/2021 na predaj pozemku v lokalite IBV Peklo. Aktualizované otváracie hodiny na Pošte Petrova Ves.

INDIÁNSKY DEŇ 2011

Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 


Sobota, 13.8.2011, bola už dlho očakávaná deťmi i dospelými. Poľovnícke združenie v spolupráci s obcou Petrova Ves zorganizovalo ďalší ročník Indiánskeho dňa plného rôznych súťaží a zábavy.

Všetko to začalo poobede o 14.00, keď sa z ihriska ŠK Petrova Ves začala ozývať hudba. Pozývala všetkých petrovoveských občanov, aby prišli prežiť príjemné poobedie v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi. Najnetrpezlivejšie boli deti, pretože tých tam bolo zo začiatku viac a aj si viac užívali - trampolíny, zhadzovania kociek, streľby zo vzduchovky a iných pušiek, z luku, preliezania cez tunel a kopy ďalších aktivít. Svoje sily si zmerali aj pri preťahovaní lanom. Počasie nám prialo, bolo krásne teplučko, v niektorých chvíľach až tak teplučko, že dospelí vyhľadávali tienisté miesta, aby sa vyhli priamemu slniečku. Ochutnávali srnčí guláš, ktorý sa tento rok mimoriadne vydaril, popíjali alko i nealko. Pri dobrej hudbe sa dobre sedelo až do večerných hodín. Dobrá akcia sa podarila, škoda len, že tých našich občanov viac neprišlo.  
 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre