Get Adobe Flash player

Hlásenie miestneho rozhlasu

Užívateľské hodnotenie: / 30
SlabéDobré 

12. 12. 2019

Mesto Gbely pozýva na VIANOČNÝ KONCERT dychovej hudby KUMPANOVI MUZIKANTI, ktorý sa bude konať v sobotu 14. 12. 2019 o 16.00 hod v Kultúrnom dome v Gbeloch. Lístky sú už v predaji a budú sa dať zakúpiť aj pred koncertom.


ZUŠ Gbely Vás pozýva na VIANOČNÝ KONCERT, ktorý sa bude konať v pondelok 16. 12. 2019 o 16.30 hod v Kultúrnom dome v Petrovej Vsi.


Očná optika v Gbeloch na Štefánikovej ulici v budove bývalého mestského úradu prirpavila pre Vás v mesiaci december VIANOČNÚ AKCIU, pri ktorej si môžete zakúpiť pár multifokálnych šošoviek už za 100 EUR alebo získať zľavu na dioptrické rámiky až do výšky 30 %. Do vianoc bude otvorené aj v sobotu od 9.00 hod do 12.00 hod.


Kultúrny spolok ,,Záhoráci - Smolinčané" Vás pozývajú na vianočný koncert pod názvom ,,S Májovankou na koledu," ktorý sa bude konať v sobotu 21. 12. 2019 o 17.00 hod v KD Smolinské. Koncert bude tvoriť 2 časti. Prvú časť budú tvoriť ľudové piesne a druhú časť piesne a skladby vianočné. Vstupenky v cene 7 EUR sú už v predpredaji na OcÚ Smolinské alebo na t. č. 0918 864 367 (p. Rehák). Občerstvenie je zabezpečené. Príďte si spríjemniť predvianočné chvíle.


Družstevná reštaurácia Petrova Ves hľadá upratovačku. Jedná sa o prácu na dohodu, 2 hodiny denne. Práca je vhodná pre dôchodkyňu alebo ženu na materskej dovolenke. V prípade záujmu alebo pre viac informácií volajte na t. č. 0918 689 557.


Englerov dvor Vám ponúka zemiaky od 0,40 EUR/kg, domácu kvasenú kapustu, čalamádu, jablká, vianočné stromčeky - čierna borovica, normandská jedľa, strieborný smrek. Predaj je na Englerovom dvore za Holíčom smer Kúty.


Oznamujeme, že na obecnom úrade je možnosť zakúpenia kalendára Farnosti Petrovej Vsi na rok 2020. Kalendár obsahuje fotografie z podujatí našej farnosti, či miest spätých s duchovným životom našej obce. Cena kalendára je 5,50 €. Výťažok bude venovaný na komunitné centrum.

·Â Â Â Â Â Â  Cez domové kanalizačné prípojky sa majú do verejnej kanalizácie vypúšťať výlučne len splaškové vody zo sociálnych zariadení, drezov a kúpeľní.  Zvyšky jedál, šupky a odrezky zo zeleniny a ovocia treba  v zmysle zákone o odpadoch zhodnocovať ako bioodpad  kompostovaním.  Kuchynské oleje, treba odovzdať na zbernom mieste obecného úradu. 

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre