Get Adobe Flash player
Pozrite si záverečný účet obce za rok 2019 v sekcii Obecné informácie. V sekcii Predaj obecného majetku – Predaj pozemkov v lokalite IBV Peklo II je zverejnený zámer predaja pozemkov v lokalite IBV Peklo II, spôsob predkladania žiadosti o kúpu pozemku, formulár žiadosti o kúpu pozemkov a návrh kúpnej zmluvy.

Hlásenie miestneho rozhlasu

Užívateľské hodnotenie: / 31
SlabéDobré 

Družstevná reštaurácia

Družstevná reštaurácia Vás pozýva v piatok 03. 07. 2020 od 17.00 hod na guláš, cigánsku pečienku a palacinky. 

Šport bar na ihrisku - grilovačka

Šport bar na ihrisku pozýva na grilovačku, ktorá sa uskutoční v piatok 03. 07. 2020 od 17.00 hod. V ponuke budú grilované makrely, bravčové rebierka, cigánska pečienka.

Lekár

Obvodný lekár v Uníne MUDr. Landl oznamuje, že počas letných prázdnin utorky a štvrtky nebude ordinovať. Zdravotná sestra bude na ambulancii v týchto dňoch prítomná po 9.00 hod.

Samozber biojahôd

Firma Bioaspa, spol. s r. o., so sídlom Hollého 406 Kúty, pestovateľ ekologickej špargle a jahôd, Vás pozýva na samozber biojahôd. Jahody si môžete nazberať do prinesených nádob, každý deň až do odvolania, v čase od 08.00 hod do 18.00 hod na poli pri sídle firmy v kútoch. Od 15. 06. 2020 je akciová cena 2,50 EUR/kg nazbieraných jahôd. Bližšie informácie na t. č. 0918 220 888.

·Â Â Â Â Â Â  Cez domové kanalizačné prípojky sa majú do verejnej kanalizácie vypúšťať výlučne len splaškové vody zo sociálnych zariadení, drezov a kúpeľní.  Zvyšky jedál, šupky a odrezky zo zeleniny a ovocia treba  v zmysle zákone o odpadoch zhodnocovať ako bioodpad  kompostovaním.  Kuchynské oleje, treba odovzdať na zbernom mieste obecného úradu. 

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre