Get Adobe Flash player

Hlásenie miestneho rozhlasu

Užívateľské hodnotenie: / 30
SlabéDobré 

13. 11. 2019

TOP-FARM Topoľnica oznamuje, že bude vo štvrtok 14. 11. 2019 o 13.30 hod na verejnom priestranstve pri autobusovej zastávke predávať chladenú a mrazenú hydinu.


Obvodný lekár v Uníne MUDR. Landl oznamuje, že vo štvrtok 14. 11. 2019 nebude ordinovať na ambulanciách v Uníne. V prípade súrnych stavov dospelých vybaví MUDr. Šulc a deti MUDr. Dugová v Holíči. Zdravotná sestra bude na ambulancii prítomná v obvyklom čase.


Obec Petrova Ves a Únia žien Petrova Ves Vás srdečne pozývajú na podujatie ,,KOŠTUJE CELÁ DEDINA," degustácia mladých vín a ochutnávku slaných chuťoviek, ktorá sa bude konať v sobotu 16. 11. 2019 od 15.00 hod v KD v Petrovej Vsi. Podujatie bude sprvádzať Kyjovský cimbálka. Pre deti budú pripravené tvorivé aktivity. Vstupné je dobrovoľné.


Oznamujeme, že vo štvrtok 14. 11. 2019 sa budú po obci zbierať plasty a papier.


V nedeľu 08. 12. 2019 sa v našej obci bude konať vianočná tržnica, na ktorej sv. Mikuláš odovzdá balíčky deťom od narodenia do 14 rokov. Žiadame starých rodičov, ktorí majú záujem o zakúpenie mikulášského balíčka pre svoje vnúčatá nebývajúce v našej obci, aby si prišli balíčky nahlásiť na obecný úrad do 20. 11. 2019.


Oznamujeme, že na obecnom úrade je možnosť zakúpenia kalendára Farnosti Petrovej Vsi na rok 2020. Kalendár obsahuje fotografie z podujatí našej farnosti, či miest spätých s duchovným životom našej obce. Cena kalendára je 5,50 €. Výťažok bude venovaný na komunitné centrum.

·Â Â Â Â Â Â  Cez domové kanalizačné prípojky sa majú do verejnej kanalizácie vypúšťať výlučne len splaškové vody zo sociálnych zariadení, drezov a kúpeľní.  Zvyšky jedál, šupky a odrezky zo zeleniny a ovocia treba  v zmysle zákone o odpadoch zhodnocovať ako bioodpad  kompostovaním.  Kuchynské oleje, treba odovzdať na zbernom mieste obecného úradu. 

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre