Get Adobe Flash player

Hlásenie miestneho rozhlasu

Užívateľské hodnotenie: / 34
SlabéDobré 

Prevádzka v Základnej škole Petrova Ves

Riaditeľka ZŠ Petrova Ves oznamuje, že od pondelka 18. 01. 2021 žiaci pokračujú naďalej v dištančnej forme vzdelávania, z dôvodu pretrvávajúcej epidemiologickej situácie. Bližšie informácie sa dozviete od svojich triednych učiteliek na www.bezkriedy.sk.

Prevádzka v Materskej škole Petrova Ves

Riaditeľstvo MŠ oznamuje zákonným zástupcom detí navštevujúcim Materskú školu Petrova Ves, že vzhľadom na vážnosť situácie naďalej platí Rozhodnutie ministra školstva z 08. 01. 2021, ktoré mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách a prevádzku v školských zariadeniach. Vzhľadom k tomu, že nemáme dostatočný počet detí na vytvorenie triedy, ktorá by fungovala pre deti zdravotníkov, ako aj pre rodičov z kritickej infraštruktúry, či pre deti rodičov, tkorí nemôžu prácu vykonávať z domu, bude v Materskej škole v Petrovej Vsi prerušená prevádzka od 18. 01. 2021 do odvolania. Situácia sa bude opäť prehodnocovať na budúci týždeň.

Ďakujeme za pochopenie.

Prijatie do pracovného pomeru

Obec Petrova Ves príjme do trvalého pracovného pomeru na plný úväzok zamestnanca na pozíciu - obslužné práce pri údržbe obce, verejných priestranstviev, verejnej zelene, obsluha traktora, prípojných a obslužných zariadení, prevádzka zberného dvora, manipulácia a zhromažďovanie odpadov, vodič obecného autobusu.

Požadované je stredoškolské vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny B, D, T, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita a zručnosť.

Nástup do zamestnania od 01. 04. 2021.

Žiadosť spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronicky, poštou alebo osobne do podateľne Obce Petrova Ves, 908 44 Petrova Ves 53 do 31. 01. 2021.

Vianočné stromčeky

Oznamujeme, že živé vianočné stromčeky, ktoré budú dôkladne odzdobené je možné vyložiť pred svoje rodinné domy. Následne budú pracovníkmi obce odvezené a použité na skŕmenie pre zvieratá na farme v Letničí.

Vývoz odpadu

Oznamujeme, že v piatok 15. 01. 2021 sa bude vyvážať odpad z popolníc.

Zmeny v daňovom priznaní

Upozorňujeme občanov na povinnosť nahlásenia zmien vo vlastníctve nehnuteľností.

Kto v roku 2020 prevádzal výstavbu drobnej stavby alebo hospodárskej budovy, kolaudáciu RD, taktiež u koho prišlo k zmene vlastníckych vzťahov, či zapísaniu stavieb je potrebné tieto zmeny nahlásiť do 31. 01. 2021.

Zmeny je možné nahlásiť telefonicky na t. č. 034/662 01 41 alebo emailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

V prípade informácii kontaktujte pracovníčku obce sl. Baňovičovú.

Psie exkrementy

Žiadame majiteľov psov, aby pri pohybe so svojim psom po verejných priestranstvách obce zbierali jeho exkrementy, nakoľko je to povinnosťou majiteľa. Psí exkrement je možné vhodiť do popolnice určenej na bežný komunálny odpad.

Nedovoľme, aby tuhé výkaly psov znečisťovali blízke okolie našich bytových a rodinných domov.

 

Komentárov 

 
-1 # obec 2020-07-27 08:32
.
 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre