Get Adobe Flash player

Žiaci

Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

Súťažný ročník 2014/2015


V tomto súťažnom ročníku bolo pre nízky počet hráčov žiacke družstvo zrušené.


 

Súťažný ročník 2013/2014

 

Konečná tabuľka

 

1. Borský Svätý Jur

2. Šaštín

3. Mokrý Háj

4. Jablonica

5. Oreské

6. Stráže

7. Prietrž

8. Rybky

9. Čáry

10. Kopčany

11. Šajdíkove Humence

12. Petrova Ves

 

V tomto súťažnom ročníku vedú družstvo žiakov tréner Rudolf Buzay a vedúci družstva Peter Malík.

Tréningy bývajú každý pondelok, utorok a štvrtok od 16.30 na ihrisku ŠK.

 

Súpiska žiakov:

Simon Masár, Andrej Albrechta, Lucia Albrechtová, Lukáš Malík, Ľubomír Kotvan, Daniel Gašparovič, Dominik Ralbovský, Patrik Kováč, Róbert Šmida, Jakub Chylo, Róbert Ondráš, Adam Hrubša, Jakub Jurček, Miroslav Hastík.

 

Jarná časť súťaže

 

 

5.4.2014 14.00 
Prietrž - Petrova Ves
5 : 1 (4:0) gól: Masár 
12.4.2014 12.00 Petrova Ves - Bor. Sv. Jur 0 : 13 (0:5)
19.4.2014 10.00 Mokrý Háj - Petrova Ves 2 : 1 (1:1) gól: R.Ondráš
26.4.2014 12.00 Petrova Ves - Stráže 0 : 4 (0:2)
3.5.2014 10.00 Šaštín - Petrova Ves 12 : 0 ( 4:0)
10.5.2014 12.00 Petrova Ves - Šajd. Humence 1 : 2 (0:2) gól: R. Šmida
17.5.2014 10.00 Oreské - Petrova Ves
11 : 0 (4:0)
24.5.2014 12.00 Petrova Ves - Kopčany 0 : 1 (0:0)
1.6.2014 14.30 Jablonica - Petrova Ves 6 : 2 (3:0) góly: Albrechta, Ondráš
5.6.2014 17.00 Rybky - Petrova Ves 4 : 0 (0:0)
14.6.2014 12.00 Petrova Ves - Čáry 0 : 1 (0:0)

 

 

Oreské odohrá domáce zápasy v Radošovciach.

 

Rozpis zápasov jesennej časti súťaže 2013/2014


29.8.2013 12.00
Petrova Ves - Prietrž
3 : 0 (1:0) góly:Masár, Kováč, Gašparovič 
31.8.2013 12.00 Petrova Ves - Radimov 2 : 5 (2:2) góly: Šmida, Ondráš
5.9.2013 17.00 Bor.Sv.Jur - Petrova Ves 27 : 0 (15:0)
7.9.2013
14.00 Stráže - Petrova Ves
3 : 1 (1:1)  gól: Kováč
21.9.2013
13.30 Šajd.Humence - Petrova Ves
3 : 0 (3:0)
24.9.2013 16.30 Petrova Ves - Šaštín 1 : 3 (0:0)  gól: Masár
3.10.2013 16.00 Petrova Ves - Oreské
2 : 1 (1:0)  góly: Jurček, Ralbovský
5.10.2013
12.00 Kopčany - Petrova Ves
11 : 0 (3:0)
12.10.2013 12.00 Petrova Ves - Jablonica 1 : 0 (1:0)  gól: Šmida
19.10.2013 12.00 Petrova Ves - Rybky 0 : 3 (0:1)
26.10.2013
10.00 Čáry - Petrova Ves
0 : 0 (0:0)

 

 



Súťažný ročník 2012/2013

 

V tomto súťažnom ročníku vedie družstvo žiakov p. Buzay Rudolf, asistentom je p. Malík Peter.

fotografia0459


 

 

Rozpis zápasov jarnej časti súťaže 2012/2013


jesenná  časť jarná časť



Radošovce - Petr.Ves
5:1
-

6.4.

ZRUŠENÉ

10.00
Petrova Ves - Radošovce

odohrá sa 1.5.

  12.00

-----------
Petr.Ves - Šajd.Humence
4:2
13.4.
10.00
Šajd.Humence - Petrova Ves
7 : 1 (3:1)
Radimov - Petrova Ves
2:0
20.4.
12.00
Petrova Ves - Radimov
0 : 6
Rybky - Petrova Ves
5:0
27.4.
12.00
Petrova Ves - Rybky
0 : 12 (0:5)


1.5.
12.00
Petrova Ves - Radošovce
1 : 4 (1:1) gól: Chňupka
Petr. Ves - Kopčany
1:3
5.5.
15.00
Kopčany - Petrova Ves
2 : 3 góly: Otelac 2, Rusek
Stráže - Petr.Ves
8:0

11.5.
12.00
Petrova Ves - Stráže
1 : 4 (0:1)  gól:
Petr.Ves - Jablonica
1:6

19.5.
15.00
Jablonica - Petrova Ves
3 : 2 (3:0)

 góly: Otelac 2 (1z11)

Šaštín - Petrova Ves
8:1
25.5.
12.00
Petrova Ves - Šaštín
0 : 6 (0:5)
Petr.Ves - Čáry
0:4
1.6.
15.00
Čáry - Petrova Ves
4 : 0 (1:0)
Brodské - Petr.Ves
4:1

8.6.
12.00
Petrova Ves - Brodské
 3 : 0 kont.  hostia nepricestovali
Petr.Ves - Smrdáky
1:0

16.6.
14.30
Smrdáky - Petrova Ves
 2 : 2

 



Tabuľka po jesennej časti súťaže:


1. TJ FC Družstevník Rybky               31 b

2. TJ Tatran Jablonica                     25 b

3. TJ Spartak Stráže                       25 b

4. TJ Slovan Šaštín                         24 b

5. ŠK Baník Čáry                             18 b

6. TJ Baník Brodské                         18 b

7. TJ Družstevník Radimov                16 b

8. TJ Chvojničan Radošovce             12 b

9. TJ Kerko Šajdíkove Humence          9 b

10. ŠK Petrova Ves                          6 b

11. TJ Kopčany                               6 b

12. FK Smrdáky                               0 b

 

 

Rozpis zápasov jesennej časti súťaže 2012/2013

 

25.8.2012 10.00 SO Radošovce - Petrova Ves 5 : 1 (2:1) gól: D.Gašparovič
29.8.2012 17.00 ST Petrova Ves - Šajd. Humence 4 : 2 (0:2)  góly:
1.9.2012 10.00 SO Radimov - Petrova Ves 2 : 0 (0:0)
8.9.2012 11.00 SO Rybky - Petrova Ves 5 : 0
15.9.2012 12.00 SO Petrova Ves - Kopčany 1 : 3
22.9.2012 13.30 SO Stráže - Petrova Ves  8 : 0
29.9.2012 12.00 SO Petrova Ves - Jablonica  1 : 6 (1:5)  gól: Daniel J.
6.10.2012 10.00 SO Šaštín - Petrova Ves  8 : 1 (4:0)  gól: Otelac
13.10.2012 12.00 SO Petrova Ves - Čáry  0 : 4 (0:1)
20.10.2012 10.00 SO Brodské - Petrova Ves  4 : 1  gól: Masár
27.10.2012 12.00 SO Petrova Ves - Smrdáky  1 : 0 (0:0)  gól: Otelac

 

Letná príprava:

prípravný zápas Unín - Petrova Ves 1:4 (0:2), góly: Otelac 3, Masár

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ROZPIS ZÁPASOV V SÚŤAŽNOM ROČNÍKU 2011/2012

 


 

JARNÁ ČASŤ SÚŤAŽE

 

 24.3. 
14.00
Gbely - Petrova Ves
    3 : 0     
------------
 31.3.
10.00 Petrova Ves - Smrdáky
    0 : 3
   7.4.
16.00
Jablonica - Petrova Ves
    9 : 1 gól: Panták
14.4.
10.00
Petrova Ves - Brodské
    0 : 7 (0:1) ------------
 21.4.
10.00
Šaštín - Petrova Ves
    9 : 1 (5:0)
 28.4.
10.00
 Petrova Ves - Kopčany
    1 : 4 (0:1)
   1.5.
14.30
Bor.Mikuláš - Petrova Ves
   5.5.
10.00
Trnovec - Petrova Ves
   5 : 0 ( 1:0)
12.5.
10.00
Radošovce - Petrova Ves
   6 : 2 (3:1)
góly: Panták,
19.5.
10.00
Petrova Ves - Letničie
   0 : 3 (0:1)
   2.6.
10.00
Petrova Ves - Šajd.Humence
   9.6.
17.30
 Čáry - Petrova Ves
   13:0
 16.6.

Petrova Ves - voľno

 

 

 

Konečná tabuľka po jesennej časti súťaže:

 

(1)   TJ Baník Čáry                           36  
(2)   TJ Tatran Jablonica                   29  
(3)   TJ Slovan Šaštín                       26  
(4)   TJ Kopčany                              22  
(5)   TJ Baník Brodské                       20  
(6)   TJ Slovan Smrdáky                    19  
(7)   TJ Družstevník Trnovec              18  
(8)   TJ KERKO Šajdíkove Humence      17  
(9)   TJ Letničie                               11  
(10) TJ Nafta Gbely                          10  
(11) TJ Sokol Borský Mikuláš              10  
(12) TJ Chvojničan Radošovce             5  
(13) ŠK Petrova Ves                          0

 

jesenná časť

 

20.8.2011 SO     
10.00
Petrova Ves - Gbely
1:7 (0:3) gól: Panták   
28.8.2011 NE
14.00
Smrdáky - Petrova Ves
16:0 (11:0)
1.9.2011   ŠT
10.00
Petrova Ves - Jablonica
0:10 (0:7)
3.9.2011   SO
10.00
Brodské - Petrova Ves
18:1 (11:1) gól:
10.9.2011 SO
10.00
Petrova Ves - Šaštín
0:14
15.9.2011 ŠT
10.00
Kopčany - Petrova Ves
nevycestovali
17.9.2011 SO
10.00
Petrova Ves - Trnovec
0:16
24.9.2011 SO
10.00
Petrova Ves - Radošovce
0:14
1.10.2011 SO
15.00
Letničie - Petrova Ves
1:25 (1:10) gól:Panták
8.10.2011 SO
10.00
Petrova Ves - Bor.Mikuláš
2:6
15.10.2011 SO
12.30
Šajd.Humence - Petrova Ves
12:1
22.10.2011 SO
10.00
Petrova Ves - Čáry
 0:9 (0:4)
29.10.2011 SO

Petrova Ves - voľno

 

 

Súpiska družstva v súťažnom ročníku 2011/2012:


Panták Radovan, Chrovát Kevin, Daniel Jakub, Huliman Jakub, Glogovský Krištof, Otelac Jozef,Švrček Filip, Juriga Dominik, Duchoslav Michal, Pochylý Silvester, Malík Lukáš, Albrechtová Lucia, Albrechta Andrej, Lasica Andrej, Rusek Daniel, Kotvan Ľubomír, Masár Simon, Kotásek Roman,

 

Tréner:  Buzay Rudolf

Asistent trénera: Malík Peter

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre