Get Adobe Flash player

Dorast

Užívateľské hodnotenie: / 3
SlabéDobré 

Súťažný ročník 2016/2017


V tomto súťažnom ročníku bolo mužstvo dorastu zrušené z dôvodu nízkeho počtu hráčov.

6 hráčov prešlo na hosťovanie do Spartaka Stráže (Simon Masár, Patrik Kováč, Peter Chňupka, Andrej Albrechta, Miroslav Hrubša, Michal Duchoslav, Daniel Gašparovič išiel na hosťovanie do Gbelov a Jozef Otelac hosťuje v Holíči. 



Súťažný ročník 2015/2016

 

Konečná tabuľka:


1. Kopčany                       64 b

2. Radošovce                    61 b

3. Bor. Sv. Jur                   61 b

4. Rybky                           55 b

5. Bor. Mikuláš                 50 b

6. Vrádište                       28 b

7. Šajd. Humence             26 b

8. Štefanov                       23 b

9. Smrdáky                       23 b

10. Unín                           22 b

11. Rovensko                    17 b

12. Petrova Ves               16 b

13. Pop. Močidľany            8 b

 

Jarná časť

 

13.3.2016 12.00 Bor. Mikuláš - Petrova Ves 5 : 0 (1:0)  ------------------------------
19.3.2016 14.30 Petrova Ves - Bor. Sv. Jur 1 : 5 (0:1) gól: Kováč
27.3.2016 11.30 Rybky - Petrova Ves 5 : 0 (3:0)
2.4.2016

16.00

Stráže - Petrova Ves 2 : 0 (0:0)
27.4.2016 17.00 Petrova Ves - Kopčany- náhradný termín 0 : 15 (0:6)
17.4.2016 voľno
23.4.2016 14.30 Petrova Ves - Pop. Močidľany-kont. 3 : 0
30.4.2016 17.00 Vrádište - Petrova Ves 2 : 1 (0:0) gól: Buček A.
8.5.2016 11.00 Petrova Ves - Radošovce 0 : 5 (0:1)
15.5.2016 14.00 Rovensko - Petrova Ves 0 : 2 (0:1) góly: Vanek, Goga
21.5.2016 voľno 
28.5.2016 17.00 Šajd. Humence - Petrova Ves 5 : 0 (1:0)
5.6.2016 11.00 Petrova Ves - Štefanov 2 : 4 (1:1) góly: Goga, Vanek
11.6.2016 17.00 Unín - Petrova Ves 9 : 1 (5:0)  gól: Goga
18.6.2016  14.30  Smrdáky - Petrova Ves - kont. 0 : 3 kont.


Tabuľka po jesennej časti

1. Borský Sv. Jur

2. Kopčany

3. Radošovce

4. Bor. Mikuláš

5. Rybky

6. Vrádište

7. Šajd. Humence

8. Smrdáky

9. Unín

10. Štefanov

11. Petrova Ves

12. Pop. Močidľany

13. Rovensko

14. Stráže


Brodské sa odhlásilo zo súťaže


 

Prípravný zápas - letná príprava:

3.8.2015 o 17.30 hod.  Petrova Ves - Gbely 2:5 (1:2)

góly: Otelac, Panták


Jesenná časť

8.8.2015 13.00 Petrova Ves - Bor. Mikuláš 1:2 (1:0) gól:Paták
16.8.2015 14.00 Bor. Sv.Jur - Petrova Ves  8:0 (5:0)
22.8.2015 14.30 Petrova Ves - Rybky 0:4 (0:2)
30.8.2015 11.00 Petrova Ves - Stráže 4:2 (4:2)  góly: Rezbárik, Buček A. 2, Albrechta
5.9.2015 14.30 Kopčany - Petrova Ves  4:0 (1:0)
12.9.2015 voľno
19.9.2015 16.30 Pop. Močidľany - Petrova Ves  4:1 (2:1) gól: Buček
27.9.2015 11.00 Petrova Ves - Vrádište 2:2 (1:1) góly: Panták, Chorvát
4.10.2015 12.30 Radošovce - Petrova Ves  6:1 (0:0) gól: Goga J.
10.10.2015 14.30 Petrova Ves - Rovensko 10:3 (4:1) góly: Goga J. 5, Goga P., Panták, Chňupka, Kováč, Vanek 
17.10.2015 14.30 voľno (Brodské odhlásené)
24.10.2015 14.30 Petrova Ves - Šajd. Humence 0:1 (0:1)
1.11.2015 10.30 Štefanov - Petrova Ves 1:3 (0:1)  góly: Goga J. 2, Panták
7.11.2015 14.30 Petrova Ves - Unín 1:3 (0:3)  gól: Goga J.
14.11.2015  13.30  Smrdáky - Petrova Ves 6:1 (0:0)  gól: Goga J.

 


Súťažný ročník 2014/2015


V tomto súťažnom ročníku vedie mužstvo dorastu p. Rudolf Buzay, vedúcim mužstva je Silvester Pochylý. 


Súpiska mužstva:

Daniel Rusek, Denis Šmida, Peter Pochylý, Silvester Pochylý, Róbert Ondráš, Filip Švrček, Patrik Kováč, Michal Duchoslav, Peter Chňupka, Miroslav Hrubša, Ľubomír Kotvan, Jozef Otelac, Kevin Chorvát, Radovan Panták, Michal Vanek, Lukáš Matej, Róbert Polák, Michal Donoval, Kristián Daniel, David Šmida


Konečná tabuľka

1. Kopčany

2. Bor.Sv.Jur

3. Brodské 

4. Radošovce 

5. Prietrž

6. Bor. Mikuláš

7. Smrdáky

8. Rybky

9. Rovensko

10. Pop. Močidľany

11. Petrova Ves

12. Hradište pod Vrátnom

13. Smolinské

14. Vrádište

15. Šaštín-Stráže

16. Šajd. Humence


Jesenná časť                                          Jarná časť

 

Smrdáky - Petrova Ves 9 : 1 (2:1) ----- 7.3.2015

Petrova Ves - Smrdáky

odložené na 1.5. - 13.30

-------- --------
Petrova Ves - Pop. Močidľany 2 : 3 (0:1) 14.3.2015

Pop.Močidľany - Petrova Ves

odohralo sa 1.4. 

2:3 (0:1)  góly: Pochylý P., Otelac, Panták
Prietrž - Petrova Ves 7 : 1 (2:1)  21.3.2015 14.30 Petrova Ves - Prietrž 0:3 (0:2)
Petrova Ves - Rybky 1 : 1 (0:0) 29.3.2015 13.00 Rybky - Petrova Ves 4:0 (1:0)
Šajd. Humence - Petrova Ves 9 : 1 (4:0)  4.4.2015
voľno, Š.Humence odstúpili
Petrova Ves - Radošovce HODY 0 : 5 (0:2) 11.4.2015 13.30 Radošovce - Petrova Ves 6:0 (2:0)
Bor. Sv. Jur - Petrova Ves 5 : 0 (2:0) 18.4.2015 14.30 Petrova Ves - Bor. Sv.Jur 2:5 (0:2) góly: Šmida, Pochylý P.
Petrova Ves - Hradište 4 : 2 (2:0)  26.4.2015 12.30 Hradište - Petrova Ves 2:1 (0:1) gól: Chňupka
Vrádište - Petrova Ves 4 : 1 (0:0) 1.5.2015 13.30 Petrova Ves - Smrdáky 2:2 (0:0) góly: Donoval, Otelac
Petrova Ves - Borský Mikuláš 0 : 6 (0:0) 2.5.2015 14.30 Petrova Ves - Vrádište 2:1 (2:0) góly: Šmida D.
Smolinské  - Petrova Ves 4 : 1 (3:0) 9.5.2015 17.00 Bor.Mikuláš - Petrova Ves 14:1 (6:1)  gól: Šmida D.
Kopčany - Petrova Ves 10 : 1 (3:0) 8.5.2015 13.30 Petrova Ves - Smolinské 5:2 (2:2) góly: Otelac 2, Šmida D. 2, Chňupka
voľno  ----- 30.5.2015 14.30 Petrova Ves - Kopčany 0:10 (0:6)
Brodské - Petrova Ves 5 : 0 (4:0) 6.6.2015 14.30 Petrova Ves - Brodské 1:3 (1:1) gól: Šmida D.
Petrova Ves - Rovensko 0 : 0 (0:0)    13.6.2015 10.00 Rovensko - Petrova Ves 1:3 (0:1) góly: Chňupka, Otelac, vlastný

 


Zimná príprava


21.2.2015 - dorastenecký turnaj v telocvični Strednej zdravotnej školy v Skalici

Výsledky:

Vrádište - Petrova Ves 1:5, góly: Otelac 2, Panták, R.Šmida, P.Pochylý

Popudinské Močidľany - Petrova Ves 3:5, góly: Panták 2, Otelac, David Šmida, P.Pochylý

Smrdáky - Petrova Ves 4:2, góly: Panták 2

Konečná tabuľka:

1. Petrova Ves        6

2. Vrádište             6

3. Smrdáky            6

4. Pop. Močidľany    0

Najlepší brankár: Peter Pochylý (Petrova Ves)

Najlepší strelec: Radovan Panták (Petrova Ves)

 

dorast web4

 

Jesenná časť súťaže


2.8.2014 17.00 Smrdáky - Petrova Ves 9 : 1 (2:1) gól: P. Pochylý
9.8.2014 14.30 Petrova Ves - Pop. Močidľany 2 : 3 (0:1) góly: Ondráš, Otelac
16.8.2014 14.30 Prietrž - Petrova Ves 7 : 1 (2:1)  gól: Otelac
23.8.2014 14.30 Petrova Ves - Rybky 1 : 1 (0:0) gól: Panták
30.8.2014 17.00 Šajd. Humence - Petrova Ves 9 : 1 (4:0)  gól: Panták
6.9.2014 14.30 Petrova Ves - Radošovce HODY 0 : 5 (0:2)
14.9.2014 14.00 Bor. Sv. Jur - Petrova Ves 5 : 0 (2:0)
20.9.2014 14.30 Petrova Ves - Hradište 4 : 2 (2:0)  góly: Šmida D., Ghorvát, Chňupka, Panták
28.9.2014 13.00 Vrádište - Petrova Ves 4 : 1 (0:0) gól: D. Šmida
4.10.2014 14.30 Petrova Ves - Borský Mikuláš 0 : 6 (0:0)
12.10.2014 12.30 Smolinské  - Petrova Ves 4 : 1 (3:0) gól: Chňupka
18.10.2014 14.30 Kopčany - Petrova Ves 10 : 1 (3:0) gól: Chňupka
25.10.2014 14.30 voľno  -----
1.11.2014 11.00 Brodské - Petrova Ves 5 : 0 (4:0)
8.11.2014 14.30 Petrova Ves - Rovensko 0 : 0 (0:0)   



Súťažný ročník 2013/2014

 

Konečná tabuľka


1. Jablonica

2. Kopčany

3. Cerová

4. Stráže

5. Borský Mikuláš

6. Brodské

7. Dojč

8. Šajdíkove Humence

9. Smrdáky

10. Rybky

11. Radošovce

12. Popudinské Močidľany

13. Petrova Ves

14. Koválov

15. Vrádište

 

 

V tomto súťažnom ročníku vedú družstvo dorastu: tréner Vladimír Lantoš, vedúci mužstva Peter Pochylý st. a Vladimír Vépy.

Tréningy bývajú každý pondelok, utorok a štvrtok od 17.30 na ihrisku ŠK.

 

Súpiska dorastu:

Denis Šmida, Silvester Pochylý, Dominik Juriga, Peter Pochylý ml., Kevin Chorvát, Ján Žifčák, Matej Janík, Dominik Cvečka, Daniel Matúš, Marek Nemec, Kristián Biskupič, Róbert Ondráš, Radovan Panták, Jozef Otelac, Miroslav Hrubša, Daniel Rusek, Jakub Šteflík, Dominik Starych, Filip Hrebačka, Lukáš Matej, Michal Duchoslav, Peter Chňupka, Vladimír Vépy ml., Filip Švrček,

 

Jarná časť súťaže 


 

9.3.2014 11.30 Vrádište - Petrova Ves 1 : 3 (0:1)  góly: Otelac 3
15.3.2014 14.30 Petrova Ves - Dojč 1 : 5 (1:1)  gól: Rusek
22.3.2014 15.00 Jablonica - Petrova Ves 3 : 1 (0:1)  gól: Pochylý P. (11m)
29.3.2014 14.30 Petrova Ves - Bor. Mikuláš 3 : 2 (1:1) góly: ŠTeflík, Piváček, vlastný
5.4.2014 16.00 Stráže - Petrova Ves 2 : 0 (2:0)
12.4.2014 14.30 Petrova Ves - Smrdáky 0 : 1 ( 0:1)
19.4.2014 16.30 Šajd. Humence - Petrova Ves 3 : 0 (1:0)
26.4.2014 14.30 Petrova Ves- Brodské 3 : 4 (2:2)  góly: Piváček, Pochylý P., D. Šmida
3.5.2014 14.00 Kopčany - Petrova Ves 9 : 0 (3:0)
10.5.2014 14.30 Petrova Ves - Cerová 0 : 3 (1:0)
17.5.2014 13.00 Petrova Ves - Rybky 0 : 2 (0:1)
24.5.2014 17.00 Koválov - Petrova Ves 4 : 2 (1:1)  góly: Goga, Pochylý P. (11m)
31.5.2014 14.30 Petrova Ves - Radošovce 4 : 8 (1:4)   góly: Pochylý S.,Otelac,Matúš,D.Šmida
6.6.2014 17.00 Pop. Močidľany - Petrova Ves 12 : 1 (6:0)  gól: Matej L.
15.6.2014 voľno

 



Rozpis zápasov jesennej časti 2013/2014


3.8.2013 14.30 Petrova Ves - Jablonica 0 : 1 (0:1)
 -------------
10.8.2013 17.00 Borský Mikuláš - Petrova Ves 5 : 1 (0:1)  gól: M. Žifčák
17.8.2013 14.30 Petrova Ves - Stráže 1 : 5 (1:2)  gól: M. Žifčák
24.8.2013 14.00 Rybky - Petrova Ves 0 : 1 (0:0) gól: R. Ondráš 
29.8.2013 14.30 Petrova Ves - Vrádište 6 : 0 (2:0) góly: M.Žifčák 3, Zifčák, Pochylý, Matúš
31.8.2013 14.30 Petrova Ves - Sobotište 0 : 4 (0:2)
7.9.2013 16.30 Smrdáky - Petrova Ves 8 : 0 (7:0)
14.9.2013 14.30 Petrova Ves- Šajd. Humence 1 : 7 (0:4) gól: Šteflík
19.9.2013 16.30 Dojč - Petrova Ves 4 : 0 (1:0)
21.9.2013 13.30 Brodské - Petrova Ves 6 : 0 (4:0)
28.9.2013 14.30 Petrova Ves - Kopčany 1 : 7 (0:3) gól: D.Šmida
5.10.2013 15.00 Cerová - Petrova Ves 13 : 0 (6:0)
12.10.2013 voľno
19.10.2013
14.30 Petrova Ves - Koválov 6 : 2 (2:1) gól:Zifčák 3, Nemec, Starych, Matúš
27.10.2013
12.00 Radošovce - Petrova Ves 3 : 3 (3:0)  góly: Otelac 2, Matúš
2.11.2013
14.30 Petrova Ves - Pop.Močidľany 5 : 2 (2:0)  góly: Starych 2, Šmida, Zifčák, Pochylý P.
9.11.2013
13.30 voľno

 

 

Súťažný ročník 2012/2013

 

Mužstvo dorastu v tomto súťažnom ročníku povedie p. Peter Pochylý, bývalý hráč „A“ mužstva.


dorost 2013 003


 

 

Rozpis zápasov jarnej časti 2012/2013


jesenná časť

jarná časť

Petr.Ves - Koválov
0:2
-
23.3.SO
14.30 Koválov - Petrova Ves
0:1 (0:1)  
  gól: E.Palkovič (11m) 
Kopčany - Petr.Ves
5:4

30.3.SO

ZRUŠENÉ

14.30 Petrova Ves - Kopčany
odohrá sa 1.5.
Petr.Ves - Dojč
4:0
7.4.NE ZRUŠENÉ
13.30 Dojč - Petrova Ves

odohrá sa 8.5.

Stráže - Petr.Ves
6:0
13.4.SO
14.30 Petrova Ves - Stráže
 2 : 4 (1:3)
Petr.Ves - Jablonica
0:1
20.4.SO
16.30 Jablonica - Petrova Ves
 2 : 1 (2:0)  gól: Žifčák M.
Cerová - Petr.Ves
8:0
27.4.SO
14.30 Petrova Ves - Cerová
 0 : 2 ( 0:0)


1.5.ST
14.30
Petrova Ves - Kopčany
 1 : 1 (1:1)  gól: Vépy
Petr.Ves - Brodské
1:1
4.5.SO
12.00 Brodské - Petrova Ves
 4 : 0 (2:0)


8.5.ST
13.30
Dojč - Petrova Ves
 1 : 3 (1:1)  góly: J.Zifčák, P.Pochylý, S. Pochylý
Rohov - Petr. Ves
3:0

11.5.SO
14.30 Petrova Ves - Rohov
0:1 (0:1)
Petr.Ves - Bor.Mikuláš
1:2
22.5.SO
17.00 Bor.Mikuláš - Petrova Ves
 5 : 0 (3:0)
Šajd.Humence - Petr.Ves
2:2
25.5.SO
14.30 Petrova Ves - Šajd.Humence
 2 : 3 (1:2) góly: Pochylý P. (11m), Lánik J.ml.
Petr.Ves - Radošovce
1:1
1.6.SO
17.00 Radošovce - Petrova Ves
 2 : 1 (0:0)  gól: Škrovan
Hradište - Petr.Ves
2:4
8.6.SO
14.30 Petr.Ves - Hradište
 1 : 5 (1:0)  gól: Morvay P.ml.
Petr.Ves - Sekule
4:2
16.6.NE
14.00 Sekule - Petrova Ves
 4 : 0 (2:0)

 



Zimná príprava v súťažnom ročníku 2012/2013

 

Prípravný zápas:

16.2. 2013  Strážnice - Petrova Ves    5:1  (2:1) gól: M. Žifčák

 

Dorastenecký turnaj „BRODSKÉ 2013“


Petrova Ves - Kúty 3:2 (1:1), góly: Palkovič, Lánik, M. Žifčák

Petrova Ves - Kopčany 2:3 (2:1), góly: Morvay, Lánik

Petrova Ves - Brodské 1:7 (0:4), gól: M. Žifčák

Petrova Ves - Gbely 4:6 (0:3), góly: M. Žifčák, Morvay, Palkovič, Škrovan

 

Dorastenci skončili v tabuľke na 4. mieste.

 

Najlepší strelec - Lukáč Mário (Gbely)

Najlepší brankár - Hnát Dominik (Brodské)

Najlepší žonglér - Škrovan Daniel (Petrova Ves, čas žonglovania 10,36 min.)

 

 

Dorast – tabuľka po jesennej časti súťaže

1.OŠK Rohov

2.TJ Kopčany

3.FK Cerová

4.TJ Sokol Borský Mikuláš

5.TJ Chvojničan Radošovce

6.TJ Baník Brodské

7.TJ Kerko Šajdíkove Humence

8.TJ Spartak Stráže

9.TJ Tatran Jablonica

10.ŠK Petrova Ves

11.Družstevník Hradište pod Vrátnom

12.FC Hoteling Sekule

13.Družstevník Dojč

14.TJ Družstevník Koválov

 

 

Rozpis zápasov jesennej časti 2012/2013

 

5.8. 2012 NE  10.30 Petrova Ves - Koválov  0 : 2 (0:0)
11.8. 2012 SO 14.00 Kopčany - Petrova Ves  5 : 4 (2:2) góly: Šmida 2, Žifčák (11m), Procházka
18.8. 2012 SO 14.30 Petrova Ves - Dojč

 4 : 0 (2:0)

góly: Vépy 2, Čech M., Lánik J.
25.8. 2012 SO 17.00 Stráže - Petrova Ves  6 : 0 (4:0)
1.9. 2012 SO 14.30 Petrova Ves - Jablonica  0 : 1 (0:0)
8.9. 2012 SO 16.30 Cerová - Petrova Ves  8 : 0
15.9. 2012 SO 14.30 Petrova Ves - Brodské  1 : 1 (0:0)
23.9. 2012 NE 12.30 Rohov - Petrova Ves  3 : 0
29.9. 2012 SO 14.30 Petrova Ves - Bor. Mikuláš  1 : 2 ( 1:2)  gól: E.Palkovič
6.10. 2012 SO 15.00 Šajd. Humence - Petrova Ves  2 : 2
13.10. 2012 SO 14.30 Petrova Ves - Radošovce  1 : 1  (1:1)  gól: M.Zifčák
21.10. 2012 NE 12.30 Hradište - Petrova Ves  2 : 4  góly: M.Zifčák, M.Čech
27.10. 2012 SO 14.30 Petrova Ves - Sekule  4 : 2

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ROZPIS ZÁPASOV V SÚŤAŽNOM ROČNÍKU 2011/2012 -    Majstrovstvá okresu   dorast


 

 

JARNÁ ČASŤ SÚŤAŽE

 

 

24.3. SO         
15.00
Stráže - Petrova Ves
    6 : 1    
--------------

31.3. SO

16.00 Petrova Ves - Sekule     0 : 1
  8.4. NE
13.30
Jablonica - Petrova Ves
    3 : 2 (2:2)
góly: Žifčák, Pochylý
14.4. SO
16.00
Petrova Ves - Brodské
    3 :  1( 2:1) góly: Žifčák 2, Pochylý
21.4. SO
16.30
Koválov - Petrova Ves
    2 : 0 ( 1:0)
28.4. SO
16.30
Petrova Ves - Kopčany
    0 : 2
  1.5. UT
16.30
Bor.Mikuláš - Petrova Ves
   
  5.5. SO
17.00
Oreské - Petrova Ves
    3 : 0 (1:0)
13.5.

Petrova Ves voľno
19.5. SO
14.30
Petrova Ves - Cerová
    0 : 1 (0:1)
2.6. SO
17.30
Petrova Ves - Šajd.Humence
 
10.6. NE
12.30
Hradište pod Vrátnom - Petrova Ves
 
16.6. SO
17.30
Petrova Ves - Unín
 

 

 

Konečná tabuľka po jesennej časti súťaže:

 

 

1.   TJ Kopčany                                 34  
2.   TJ Spartak Stráže                        31  
3.   TJ Baník Brodské                          30  
4.   TJ KERKO Šajdíkové Humence         22  
5.   TJ Družstevník Hradište                 21  
6.   ŠK Petrova Ves                            19  
7.   TJ Družstevník Koválov                  18  
8.   FC HOTELING Sekule                     16  
9.   FK Oreské                                   15  
10. TJ Tatran Jablonica                       14  
11. TJ Družstevník Unín                       14  
12. FK Cerová                                    13  
13. TJ Sokol Borský Mikuláš                  11  
14. FK Borský Svätý Jur                        6

 

 

jesenná časť

 

6.8.2011   SO           
17.30
Petrova Ves - Stráže
2:3  (0:0)       góly: Vépy, Fehér
14.8.2011   NE
14.30
Sekule - Petrova Ves
1:6 (1:4) góly:
20.8.2011   SO
17.00
Petrova Ves - Jablonica
6:0
27.8.2011   SO
12.00
Brodské - Petrova Ves
2:1 (2:0) gól: Fehér
3.9.2011     SO
16.30
Petrova Ves - Koválov
2:4 (1:2) góly: Žifčák, Fehér
10.9.2011   SO
14.00
Kopčany - Petrova Ves
8:2 góly: Žifčák, Vépy
17.9.2011   SO
16.00
Petrova Ves - Oreské
3:2
24.9.2011   SO
16.00
Petrova Ves - Bor.Sv-Jur
8:3 (7:1)
1.10.2011   SO
15.00
Cerová - Petrova Ves
2:O (1:0)
8.10.2011   SO
15.00
Petrova Ves - Bor. Mikuláš
 4:1
15.10.2011 SO
14.30
Šajd.Humence - Petrova Ves
 3:0
22.10.2011 SO
14.30
Petrova Ves - Hradište pod Vrátnom
 2:2 (0:1)  góly: Fehér, Morvay
29.10.2011 SO
14.30
Unín - Petrova Ves
 0:4 (0:1)


Dorastenci Petrovej Vsi hrávajú domáce zápasy v sobotu.


--------------------------------------------------------------------------------------------------


Súpiska hráčov v súťažnom ročníku 2011/2012:


Kocák Martin, Morvay Peter, Masár Damián, Procházka Miroslav, Lánik Jozef, Oravec Marek, Škrovan Daniel, Ondráš Róbert, Žifčák Marek, Šmida Denis, Janík Matej, Zifceac Ján, Vépy Vladimír, Macek Martin, Cvečka Dominik, Vymyslický Lukáš, Fehér Dominik,


Tréneri: WEISS PATRIK

Asistent trénera: Vépy Vladimír






Pe
 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre