Get Adobe Flash player
POZRITE SI: vyhlásenie obchodnej verejnej súťaže a zámer predaja obecného majetku v príslušných záložkách.

Muži

Užívateľské hodnotenie: / 7
SlabéDobré 

Súťažný ročník 2017/2018

V tomto súťažnom ročníku zostáva naše mužstvo v II. triede ObFZ Senica.


Jarná časť

Do jarnej časti súťažného ročníka 2017/2018 vstupuje naše A mužstvo s týmito zmenami:

tréner: Radomír Kaizar (z TJ Letničie)

prišli: Martin Matula (Ořechov CZ), Michal Knapp (Tvrdonice), Filip Brezovský (Letničie), David Gál (Brodské), Radoslav Juríček (Dubovce)

odišli: Stanislav Vanek (Letničie), Dan Huszár (hosťovanie Brodské), Šteflík, Škápik, Švrček, Hrubša M., Božek L. (ukončenie činnosti)


Súpiska mužstva:

brankári: Jozef Lánik, Jozef Lánik st.

obrancovia: Marek Pochylý, Radoslav Juríček, David Hrubša, Filip Brezovský, Jozef Otelac, Tomáš Očkaj,

záložníci: Tomáš Schemmer, Štefan Vanek, Martin Matula, Ferdinand Buček, Jozef Krbica, Denis Šmida, Marek Žifčák, Patrik Lukáč, Mário Polach

útočníci: David Gál, Milan Ovečka, Michal Knapp, Peter Pochylý ml., Tomáš Procházka


Tabuľka po jesennej časti:

1. Sobotište                            32 b

2. Štefanov                             27 b

3. Popudinské Močidľany      27 b

4. Šajdíkove Humence           21 b

5. Unín                                   20 b

6. Kunov                                20 b

7. Sekule                               19 b

8. Hradište pod Vrátnom      17 b

9. Čáry                                  16 b

10. Smolinské                       16 b

11. Smrdáky                         16 b

12. Koválov                         13 b

13. Petrova Ves                    11 b

14. Letničie                           4 b





Jesenná časť

Tréner: Róbert Slezák

Asistent: Michal Knotek


odišli: Vladimír Vávra (Chropov), Peter Morvay (Štefanov)

 

prišli: Jozef Otelac (Holíč), Stanislav Vanek (Smolinské), Jakub Šteflík (Holíč)


Súpiska "A" mužstva: 

Dan Huszár, Peter Pochylý, Lukáš Božek, Marek Pochylý, Denis Šmida, Ferdinand Buček, Mário Polach, Milan Ovečka, Štefan Vanek, Tomáš Schemmer, Tomáš Očkaj, Filip Švrček,  Patrik Lukáč, Adam Škápik,  Miroslav Hrubša, Marek Žifčák, Jozef Krbica, Jozef Otelac, Stanislav Vanek, Dávid Hrubša, Jakub Šteflík

 

Letná príprava:

Nedeľa 16.7.2017 Petrova Ves - Studienka                         7 : 3 (3:2). góly: Ovečka 3, Buček 3, Hrubša 

Nedeľa 23.7.2017 Malé Leváre - Petrova Ves                     3 : 0 (0:0)


 Jesenná časť:

05.08.2017 17.00 Štefanov - Petrova Ves   2 : 0 (1:0) -----
13.08.2017 17.00 Petrova Ves - Šajdíkove Humence 1 : 7 (0:5) gól: Polach  
20.08.2017 17.00 Kunov - Petrova Ves 4 : 0 (3:0)
27.08.2017 17.00 Petrova Ves - Smrdáky 2 : 2 (2:2) góly: Schemmer, Otelac
03.09.2017 10.00 Hradište pod Vrátnom -Petrova Ves 4 : 0 (4:0)  
10.09.2017 16.30 Petrova Ves - Unín    HODY 2 : 0 (0:0) góly: Ovečka, Šmida
17.09.2017 16.00 Letničie - Petrova Ves 1 : 0 (1:0)
24.09.2017 16.00 Petrova Ves - Pop. Močidľany 3 : 1 (2:0) góly: Ovečka 2, Pochylý Peter
01.10.2017 16.00 Smolinské - Petrova Ves 1 : 0 (0:0)
08.10.2017 15.00 Petrova Ves - Koválov 2 : 1 (2:0) góly: Ovečka 2
15.10.2017 15.00 Čáry - Petrova Ves 3 : 0 (2:0) 
22.10.2017 14.30 Petrova Ves - Sekule 0 : 1 (0:0)
29.10.2017 14.30 Sobotište - Petrova Ves 0 : 0 (0:0)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Súťažný ročník 2016/2017

V tomto súťažnom ročníku vypadlo "A" mužstvo z Majstrovstiev okresu do II. triedy ObFZ Senica.


Konečná tabuľka:

1. Lakšárska Nová Ves

2. Kunov

3. Hradište pod Vrátnom

4. Letničie

5. Štefanov

6. Pop. Močidľany

7. Sobotište

8. Petrova Ves

9. Unín

10. Čáry

11. Sekule

12. Smolinské

13. Rovensko

14. Chropov


Od 21.kola zmena trénera: 

tréner: Róbert Slezák

asistent trénera: Michal Knotek

Súpiska A-mužstva, jarná časť sezóny 2016/2017
 
Dan Huszár, Peter Pochylý ml. - Lukáš Božek, Marek Pochylý, Denis Šmida, Ferdinand Buček, Mário Polach, Milan Ovečka, Peter Pochylý st., Štefan Vanek, Tomáš Schemmer, Tomáš Očkaj, Tomáš Procházka, Martin Matula, Filip Švrček,  Patrik Lukáč, Adam Škápik, Michal Duchoslav, Miroslav Hrubša, Marek Žifčák, Jozef Krbica, Vladimír Vávra 
tréner: Milan Pekar

Jarná časť súťaže

 

Zmeny počas zimnej prípravy:

odišli: Miroslav Pavlík (Zistersdorf / Rakúsko), Stanislav Ťulák (Radošovce), Ludvík Černý (Břeclav / Česko), David Gál (Brodské)

prišli: Marek Žifčák (Ořechov / Česko), Jozef Krbica (Letničie), Vladimír Vávra (Chropov)

 

26.03.2017 15:00 Petrova Ves - Pop. Močidľany 1 : 1 (1:0)   gól: Šmida D.
02.04.2017 16:00 Sobotište - Petrova Ves 1 : 0 (0:0)
09.04.2017 16:00 Petrova Ves - Čáry 1 : 4 (1:1) gól: Vanek
15.04.2017 16:00 Hradište pod Vrátnom - Petrova Ves  2 : 1 (0:0) gól: Pochylý P.
23.04.2017 16:30 Petrova Ves - Sekule 1 : 2 (0:2) gól: Ovečka
30.04.2017 16:30 Unín - Petrova Ves 1 : 2 (0:1) góly: Ovečka, Polach
07.05.2017 17:00 Petrova Ves - Letničie 3 : 5 (2:3) góly: Ovečka 3
14.05.2017 17:00 Štefanov - Petrova Ves 2 : 0 (1:0)
21.05.2017 17:00 Petrova Ves - Kunov 1 : 3 (0:2) gól: Vanek
28.05.2017 17:00 Chropov - Petrova Ves 1 : 3 (0:0) góly: Hrubša D. Ovečka 2
04.06.2017 17:00 Petrova Ves - Smolinské 2 : 1 (1:1) góly: Ovečka, Vanek
11.06.2017 17:00 Rovensko - Petrova Ves 0 : 1 (0:1) gól: Buček
18.06.2017 17:00 Petrova Ves - Lakšárska Nová Ves 2 : 2 (2:2) góly: Ovečka, Šmida 

 

 

Súpiska A-mužstva, jesenná časť sezóny 2016/2017
 
Dan Huszár, Peter Pochylý ml. - Lukáš Božek, Marek Pochylý, Denis Šmida, Ferdinand Buček, Mário Polach, Milan Ovečka, Peter Pochylý st., David Gál, Štefan Vanek, Miroslav Pavlík, Stanislav Ťulák, Peter Morvay, Tomáš Schemmer, Tomáš Očkaj, Tomáš Procházka, Martin Matula, Ludvík Černý, Filip Švrček,  Patrik Lukáč, Adam Škápik, Michal Duchoslav, Miroslav Hrubša

 

tréner: Milan Pekar


Zmeny v A-mužstve:
odchody: Marek Žifčák (Sokol Ořechov/CZ), František Božek (Čáry), Jozef Krbica (Letničie), Ivan Serafín (Holíč), Jakub Chudý (Štefanov), Adrian Jankovič (Cerová)

 

príchody: Milan Ovečka (Skalica), Ludvík Černý (Sokol Lanžhot/CZ) 


Prípravné zápasy počas zimnej prípravy 2016/2017:

 

Sobota 18.2.2017     Petrova Ves - Kopčany o 16.00 hod. (Strážnice)

 

Nedeľa 26.2.2017    Petrova Ves - Dubovce o 14.00 hod. (Strážnice)

 

Sobota 4.3.2017       Šaštín - Petrova Ves o 14.00 hod. (PT)

 

Sobota 11.3.2017     Vrádište - Petrova Ves o 14.00 hod. (PT)

 

Nedeľa 19.3.2017    Petrova Ves - Mokrý Háj o 15.00 hod. (PT)

                                                                                                                 PT - prírodný trávnik

Začiatok jarnej časti súťaže:

 

Nedeľa 26.3.2017   Petrova Ves - Pop. Močidľany o 15.00 hod. (14. kolo)


Jesenná časť:


7.8.2016 17:00 Pop. Močidľany - Petrova Ves 3 : 4 (2:2) góly: Pavlík, Šmida, Ovečka, Gál
14.8.2016 17:00 Petrova Ves - Sobotište 0 : 6 (0:5)
21.8.2016 17:00 Čáry - Petrova Ves 1 : 3 (1:1) góly: Buček 2, Ťulák
28.8.2016  17:00 Petrova Ves - Hradište pod Vrátnom 5 : 3 (2:2) góly: Buček 2, Gál 2, Božek
3.9.2016 16:30 Sekule - Petrova Ves 2 : 3 (1:1)  góly: Božek, Očkaj, Gál
11.9.2016 16:30 Petrova Ves - Unín   HODY 6 : 1 (1:0) góly: Gál 2, Ovečka 2, Šmida, Buček
18.9.2016 16:00 Letničie - Petrova Ves 1 : 1 (0:1) gól: Ťulák
25.9.2016 16:00 Petrova Ves - Štefanov 1 : 2 (0:1) gól: Ovečka
2.10.2016 10:00 Kunov - Petrova Ves 2 : 2 (1:0) góly: Gál, Pochylý P.
9.10.2016 15:00 Petrova Ves - Chropov 6 : 0 (3:0) góly: Gál 3, Pavlík 2, Ovečka
16.10.2016 15:00 Smolinské - Petrova Ves 1 : 1 (0:1) gól: Ovečka
23.10.2016 14:30 Petrova Ves - Rovensko 2 : 1 (1:1) góly: Pavlík, Pochylý
30.10.2016 14:30  Lakš. Nová Ves - Petrova Ves 2 : 1 (2:1) gól: Ovečka


 

Súťažný ročník 2015/2016

 

V tomto súťažnom ročníku zostáva "A" mužstvo v Oblastnej súťaži Senica - Majstrovstvá okresu.

 

Konečná tabuľka po skončení súťažného ročníka:

1. Radimov

2. Bor. Sv. Jur

3. Brodské

4. Cerová

5. Jablonica

6. Rybky

7. Kúty

8. Kopčany

9. Bor. Mikuláš

10. Rohov

11. Radošovce

12. Koválov

13. Šajd. Humence

14. Hlboké

15. Petrova Ves

16. Pop. Močidľany

 

Jarná časť

 

13.3.2016 14.30 Petrova Ves - Radošovce 3 : 0 (0:0) góly: Buček 2, Gál
20.3.2016 15.00 Petrova Ves - Rybky 1 : 1 (0:1) gól: Pochylý P. st. (11m)
27.3.2016 15.00 Brodské - Petrova Ves 5 : 0 (1:0) 
3.4.2016 16.00 Petrova Ves - Šajd. Humence 2 : 1 (1:1) góly: Buček, Pochylý P. st.
10.4.2016 16.00 Pop.Močidľany - Petrova Ves 4 : 2 (0:2) góly: Pavlík, Buček (2 ČK)
17.4.2016 16.30 Petrova Ves - Jablonica 1 : 1 (1:1) gól: Očkaj
23.4.2016 16.30 Hlboké - Petrova Ves 2 : 0 (2:0)
1.5.2016 17.00 Petrova Ves - Bor. Mikuláš 1 : 4 (1:2)  gól: Očkaj
8.5.2016 17.00 Bor. Sv. Jur - Petrova Ves 4 : 2 (4:0) góly: Očkaj, Buček
15.5.2016 17.00 Petrova Ves - Radimov HODY 2 : 7 (0:1) góly: Polach, Serafín
22.5.2016 10.00 Rohov - Petrova Ves 0 : 1 (0:1) gól: Šmida
29.5.2016 17.00 Petrova Ves - Kopčany 5 : 0 (1:0) góly: Pavlík 2, Gál, Buček, Ťulák
5.6.2016 17.00 Kúty - Petrova Ves 1 : 1 (0:1) gól: Ťulák
12.6.2016 17.00 Petrova Ves - Cerová 5 : 3 (2:3) góly: Šmida 3, Pavlík, Ťulák
19.6.2016 17.00 Koválov - Petrova Ves 4 : 2 (1:0) góly: Šmida, Polach

 

 

Zmeny v A-mužstve počas zimnej prestávky:


Novým trénerom A-mužstva ŠK Petrova Ves sa stal Milan Pekar z Holíča.
Káder opustili Martin Matula st. (Sokol Ořechov), Filip Vrablic (prestup/Radošovce), Karol Hála (ukončenie hosťovania/Smrdáky), Jozef Krbica (hosťovanie/Štefanov)

Do mužstva prišli Martin Matula ml., Miroslav Pavlík (SV Zistersdorf), Ivan Serafín (Sokol Tvrdonice), Stanislav Ťulák (hosťovanie FK Senica), Dan Huszár (predĺženie hosťovania/Gbely), Dávid Gál (prestup/Gbely), Adrian Jankovič (prestup/Smrdáky), Jakub Chudý (ukončenie hosťovania / Štefanov ) 

 

Tabuľka po jesennej časti

1. Radimov

2. Bor. Sv. Jur

3. Kopčany

4. Rybky

5. Brodské

6. Kúty

7. Cerová

8. Jablonica

9. Rohov

10. Šajd. Humence

11. Bor. Mikuláš

12. Koválov

13. Radošovce

14. Hlboké

15. Petrova Ves

16. Pop. Močidľany

 

Zmeny v A-mužstve počas letnej prestávky:

odišli - Jozef Lánik (Lovčice/CZE), Daniel Zajden, Radoslav Juríček, (ukončenie hosťovania), Jiří Káčer (Mutěnice/CZE),

            Michal Čech (prestup Štefanov), Jakub Chudý (hosťovanie Štefanov), Vladimír Huťťa (Svatobořice-Mistřín/CZE),

            Juraj Rehák (ukončenie hosťovania) 

 

prišli - Dan Huszár, David Gál (hosťovanie Gbely), Filip Vrablic (prestup Nová Ves nad Váhom),

            Mário Polach (prestup Vrádište), Tomáš Očkaj (predĺženie hosťovania Holíč), Peter Morvay (prestup Štefanov),

            Karol Hála, Adrián Jankovič (hosťovanie Smrdáky), Peter Pochylý (prestup Letničie),

            Martin Matula, Štefan Vanek (Ořechov/CZE)

 

tréner: Jozef Joniak

vedúci mužstva: Tomáš Schemmer


Prípravné zápasy:

26.7.2015         Petrova Ves - Rovensko  7:1 (3:0)

góly: Gál 4 (1 z 11m), Žifčák Marek, Morvay Peter, Jankovič A.

 

01.8.2015        Smolinské - Petrova Ves  4:2 (2:0)

góly: Gál, Morvay

 

 

Jesenná časť súťaže

 

09.08.2015 17.00 Radošovce - Petrova Ves 6:4 (2:2) góly: Gál 2 (1 z 11m), Vrablic, Polach
15.08.2015 17.00 Rybky - Petrova Ves 3:2 (3:0) góly: Gál, Jankovič
23.08.2015 17.00 Petrova Ves - Brodské 4:2 (2:1) góly: Hrubša D. 3, Gál
30.08.2015 17.00 Šajd. Humence - Petrova Ves 6:2 (2:1) góly: Buček, Vrablic
06.09.2015 16.30 Petrova Ves - Pop.Močidľany HODY 2:0 (1:0) góly: Vrablic, Gál
13.09.2015 16.30 Jablonica - Petrova Ves 1:0 (0:0)
20.09.2015 16.00 Petrova Ves - Hlboké 5:5 (2:4) góly: Gál 3, Matula, Vrablic
27.09.2015 16.00 Bor. Mikuláš - Petrova Ves 3:1 (2:0) gól: Gál 
04.10.2015 15.00 Petrova Ves - Bor. Sv. Jur 1:6 (0:3) gól: Vrablic
11.10.2015 15.00 Radimov - Petrova Ves 7:1 (2:0) gól:Matula 
18.10.2015 14.30 Petrova Ves - Rohov 0:6 (0:2)
25.10.2015 14.30 Kopčany - Petrova Ves 3:2 (0:2) góly: Gál, Buček 
01.11.2015 13.30 Petrova Ves - Kúty 1:3 (0:2) gól: Vrablic
08.11.2015 13.30 Cerová - Petrova Ves 3:2 (1:0) góly: Vanek, Gál
15.11.2015 13.30 Petrova Ves - Koválov 3:3 (2:2) góly: Gál, Buček, Hála


Súťažný ročník 2014/2015


V tomto súťažnom ročníku naše "A" mužstvo opustilo 5. ligu Západ a stalo sa súťažiacim mužstvom v oblastnej súťaži Senica (ObFZ Senica).

 

Konečná tabuľka

1. Radimov

2. Bor. Sv. Jur

3. Brodské

4. Rybky

5. Cerová

6. Radošovce

7. Šajd. Humence

8. Jablonica

9. Hlboké

10. Kopčany

11. Kúty A

12. Koválov

13. Pop.Močidľany

14. Sekule

15. Petrova Ves

16. Vrádište

 

Najlepším strelcom sa stal David Gál.

 

Zmeny v A-mužstve počas zimnej prestávky:


odišli - David Gál (Brodské), Jakub Šedivý, René Polák, Eduard Palkovič (ukončenie hosťovania/Gbely),

            Ivan Serafín (Tvrdonice/CZE), Jakub Chudý (práca/NL), Zdenko Černý (hosťovanie/Letničie)

prišli - Ferdinand Buček (ukončenie hosťovania/Letničie), Vladimír Huťťa (hosťovanie/Dubovce),

            Jiří Káčer (Mutěnice/CZE), Radoslav Juríček (predĺženie hosťovania/Dubovce),

            Daniel Zajden (predĺženie hosťovania/Vrádište), Tomáš Očkaj (hosťovanie/Holíč), Juraj Rehák (hosťovanie Mokrý Háj)
                                                                            


Súpiska v jarnej časti súťaže:

 

Jozef Lánik ml., Dávid Hrubša, Marek Pochylý,  Lukáš Malčík, František Božek, Marek Žifčák, Ján Zifčák, Tomáš Procházka, Denis Šmida, Peter Pochylý, Dávid Nestola, Lukáš Božek, Filip Vrablic, Vladimír Kumpan, Radoslav Juríček, Daniel Zajden, Ferdinand Buček, Vladimír Huťťa, Jiří Káčer, Tomáš Očkaj, Juraj Rehák, 


 Jesenná časť                                         Jarná časť

Brodské - Petrova Ves 5 : 0 (1:0) -- 8.3.2015 15.00

Petrova Ves - Brodské

odložené na 1.5. - 17.00

---- ------
Petrova Ves - Pop. Močidľany 3 : 2 (2:0) 15.3.2015 14.30 Pop.Močidľany - Petrova Ves 2:1 (1:1) gól: Hrubša D.
Šajd. Humence - Petrova Ves 7 : 1 (4:1) 22.3.2015 15.00 Petrova Ves - Šajd.Humence 0:2 (0:1)
Petrova Ves - Rybky 2 : 3 (1:1)  28.3.2015 15.00 Rybky - Petrova Ves 3:1 (1:0) gól: Vrablic
Koválov - Petrova Ves 1 : 1 (1:1) 5.4.2015 16.00 Petrova Ves - Koválov 0:0 (0:0)
Petrova Ves - Radošovce  1 : 1 (1:1) 12.4.2015 16.00 Radošovce - Petrova Ves 1:0 (0:0)
Bor. Sv. Jur - Petrova Ves 2 : 1 (1:1) 19.4.2015 16.30 Petrova Ves - Bor.Sv.Jur 0:2 (0:0) 
Petrova Ves - Radimov 0 : 3 (0:3) 26.4.2015 16.30 Radimov - Petrova Ves 6:1 (2:0) gól: Procházka T.
Vrádište - Petrova Ves 0 : 1 (0:1) 1.5.2015 17.00

Petrova Ves - Brodské

odložené stretnutie

1:1 (0:1)  gól: Procházka T.
Petrova Ves - Sekule 6 : 0 (1:0) 3.5.2015 17.00 Petrova Ves - Vrádište 8:0 (7:0)  góly: Hrubša 3, Juríček 2, Rehák 2, Káčer
Jablonica - Petrova Ves 1 : 2 (0:0)  10.5.2015 17.00 Sekule - Petrova Ves 2:1 (1:0) gól: Rehák
Kopčany - Petrova Ves 6 : 1 (1:1) 17.5.2015 17.00 Petrova Ves - Jablonica 0:2 (0:2) 
Petrova Ves - Hlboké 0 : 2 (0:1) 24.5.2015 17.00 Petrova Ves - Kopčany 3:2 (2:1) góly: Očkaj, Káčer, Procházka T.
Kúty - Petrova Ves 3 : 1 (1:0) 31.5.2015 17.00 Hlboké - Petrova Ves 4:1 (3:1) gól:Juríček
Petrova Ves - Cerová 0 : 1 (0:0) 7.6.2015 17.00 Petrova Ves - Kúty 3:2 (2:2) góly: Žifčák 2, Juríček (11m)


14.6.2015 17.00 Cerová - Petrova Ves 4:0 (3:0)

 

 

Zmeny v "A" mužstve počas letnej prestávky:

odišli - Jozef Lánik st., Peter Pochylý (prestup Letničie), Róbert Lánik (Sokol Lovčice/ CZ), Martin Čepka (ukončenie hosťovania), Martin Matula st., Milan Hlúpik, Štefan Vanek (všetci Sokol Ořechov / CZ), Adam Škápik (hosťovanie Unín), Marek Nemec (ukončenie hosťovania), Peter Morvay (prestup ŠFK Štefanov), Martin Matula ml. (SV Zistersdorf/ Rakúsko), Roman Macek (ŠFK Štefanov), Ferdinand Buček (hosťovanie Letničie)

prišli - David Gál (predĺženie hosťovania Gbely), René Polák, Eduard Palkovič, Jakub Šedivý (všetci hosťovanie Gbely), Dávid Nestola (hosťovanie FK Senica), Filip Vrablic (hosťovanie Nová Ves nad Váhom), Radoslav Juríček (hosťovanie Dubovce), Daniel Zajden (hosťovanie Vrádište)


Trénerom sa stal Jozef Krbica, vedúci mužstva je Peter Malík.


Súpiska mužstva:


Jozef Lánik, Dávid Hrubša, Marek Pochylý, Ivan Serafín, Lukáš Malčík, František Božek, Marek Žifčák, Ján Zifčák, Tomáš Procházka, Denis Šmida, Peter Pochylý, Jakub Chudý, David Gál, Dávid Nestola, Lukáš Božek, Filip Vrablic, Eduard Palkovič, Jakub Šedivý, Vladimír Kumpan, René Polák, Radoslav Juríček, Daniel Zajden


Prípravné zápasy - zimná príprava:


08.2. 2015  Petrova Ves - Štefanov     6:1 (4:1) góly:  F. Božek 3, T. Procházka, Chudý, Káčer                (Strážnice)

15.2. 2015  Petrova Ves - Smolinské  2:1 (1:1)  góly: F. Božek, Juríček (11m)                                          (Strážnice)

22.2. 2015  Dubovce - Petrova Ves    9:1 (5:1)  gól: Zajden            ( Skalica)

07.3. 2015  Petrova Ves - Unín          3:4 (1:1)  góly: Panták, Huťťa, Zajden


Prípravné zápasy - letná príprava:

Petrova Ves - Cerová 1 : 5 (Buček)

Petrova Ves - Dubovce 2 : 4 (Buček, Procházka)


Jesenná časť súťaže


3.8.2014 17.00 Brodské - Petrova Ves 5 : 0 (1:0) -----------------
10.8.2014 17.00 Petrova Ves - Pop. Močidľany 3 : 2 (2:0) góly: Vrablic, Gál, Serafín
17.8.2014 17.00 Šajd. Humence - Petrova Ves 7 : 1 (4:1) gól: Gál
24.8.2014 17.00 Petrova Ves - Rybky 2 : 3 (1:1)  góly: Gál, Serafín
31.8.2014 17.00 Koválov - Petrova Ves 1 : 1 (1:1) gól: Gál
7.9.2014 16.30 Petrova Ves - Radošovce HODY 1 : 1 (1:1) gól: Chudý
14.9.2014 16.30 Bor. Sv. Jur - Petrova Ves 2 : 1 (1:1) gól: Vrablic
21.9.2014 16.00 Petrova Ves - Radimov 0 : 3 (0:3)
28.9.2014 16.00 Vrádište - Petrova Ves 0 : 1 (0:1) gól: Gál
5.10.2014 15.00 Petrova Ves - Sekule 6 : 0 (1:0) góly: Gál 3, Juríček, Vrablic, Procházka
12.10.2014 15.00 Jablonica - Petrova Ves 1 : 2 (0:0)  góly: Vrablic, Šmida D.
19.10.2014 14.30 Kopčany - Petrova Ves 6 : 1 (1:1) gól: F. Božek
26.10.2014 14.30 Petrova Ves - Hlboké 0 : 2 (0:1)
2.11.2014 10.00 Kúty - Petrova Ves 3 : 1 (1:0) gól: F. Božek
9.11.2014 13.30 Petrova Ves - Cerová 0 : 1 (0:0)


 


SÚŤAŽNÝ ROČNÍK 2013/2014


Konečná tabuľka

1. Trebatice

2. Boleráz

3. Hlohovec

4. Zvončín

5. Veľké Kostoľany

6. Oreské

7. Radošina

8. Krakovany

9. Horné Orešany

10. Gbely 

11. Mokrý Háj

12. Jacovce

13. Borský Mikuláš

14. Moravský Svätý Ján

15. Petrova Ves

16. Šaštín

 


Jarná časť 


Počas jarnej časti súťaže vedie "A" mužstvo tréner Emil Jozefovič z Holíča, vedúci mužstva  je Roman Guček. 

Zmeny v mužstve počas zimnej prestávky:

odišli - Jozef Lánik st., Peter Pochylý, Martin Matula st., Zdenko Černý - všetci hosťovanie Letničie, Filip Lánik - Rakúsko

prišli - Martin Čepka (Holíč), David Gál (Gbely), Jozef Lánik ml. (ukončenie hosťovania Letničie)

 

dátum čas
9.3.2014 14.30 Petrova Ves - Mokrý Háj 0 : 1 (0:0) ------------
16.3.2014 15.00 Trebatice - Petrova Ves 5 : 0 (4:0)
23.3.2014 15.00 Petrova Ves - Borský Mikuláš 0 : 3 (0:0)
30.3.2014 15.00 Gbely - Petrova Ves 1 : 0 (1:0)
6.4.2014 15.30 Petrova Ves - Radošina 0 : 1 (0:0)
13.4.2014 15.30 Jacovce - Petrova Ves 1 : 2 (0:0)  góly: Gál, Chudý
20.4.2014 16.00 Petrova Ves - Oreské 2 : 2 (1:1)  góly: Hlúpik (11m), Božek
27.4.2014 16.00 Horné Orešany - Petrova Ves

3 : 0 (3:0)

4.5.2014 16.30 Petrova Ves - Boleráz 0 : 4 (0:1)
11.5.2014 16.30 Krakovany - Petrova Ves 5 : 0 (2:0)
18.5.2014 17.00 Petrova Ves - Zvončín 0 : 2 (0:1)
25.5.2014 17.00 Petrova Ves - Šaštín 2 : 0 (1:0)  góly: Gál, Chudý
1.6.2014 17.00 Veľké Kostoľany - Petrova Ves 7 : 0 (4:0)
8.6.2014 17.00 Petrova Ves - Hlohovec HODY 0 : 4 (0:3)
15.6.2014 17.00 Mor. Sv. Ján - Petrova Ves 0 : 2 (0:2) góly: Gál 2

 


Súťažný ročník 2013/2014 - jesenná časť

 

 

V tomto súťažnom ročníku vedú "A" mužstvo tréner Milan Macánek a vedúci mužstva Roman Guček.

Tréningy bývajú každý utorok, stredu a piatok o 17.30 na ihrisku ŠK.


Súpiska "A" mužstva:

Róbert Lánik, Martin Matula st., Martin Matula ml., Štefan Vanek, Michal Čech, Dávid Hrubša, Jozef Krbica, Ferdinand Buček, Marek Žifčák, Marek Pochylý, Tomáš Schemmer, Filip Lánik, Milan Hlúpik, Jakub Chudý, Peter Morvay, Ivan Serafín, Miroslav Procházka, Lukáš Božek, Tomáš Procházka, Damián Masár, Peter Pochylý ml., Adam Škápik.

 

 

 

dátum čas
4.8.2013 17.00 Mokrý Háj - Petrova Ves  2 : 2 (2:0) góly: Vanek, Serafín
11.8.2013 17.00 Petrova Ves - Trebatice  1 : 7 (1:2) gól: Lánik F.
18.8.2013 17.00 Bor.Mikuláš - Petrova Ves  3 : 1 (3:1) gól: Božek
25.8.2013 17.00 Petrova Ves - Gbely  0 : 4 (0:2)
1.9.2013 16.00 Radošina - Petrova Ves  5 : 0 (4:0)
8.9.2013 16.00 Petrova Ves - Jacovce  3 : 4 (1:2) góly: Matula ml., Hlúpik, Vanek 11m
15.9.2013 16.00 Oreské - Petrova Ves  2 : 0 (2:0)
22.9.2013 15.30 Petrova Ves - Horné Orešany

 4 : 1 (2:1)kont.

góly: Lánik F. 3, Buček
29.9.2013 15.30 Boleráz - Petrova Ves  7 : 1 (3:0) gól: Hlúpik
6.10.2013 14.30 Petrova Ves - Krakovany  0 : 1 (0:1)
12.10.2013 SO 14.30 Zvončín - Petrova Ves  7 : 1 (4:0) gól: Matula M. ml.
20.10.2013 14.00 Šaštín - Petrova Ves  3 : 1 (2:0) gól: Buček
27.10.2013 14.00 Petrova Ves - Veľké Kostoľany  3 : 1 (1:0) góly: Serafín 2, Lánik F.
3.11.2013 10.30 Hlohovec - Petrova Ves  4 : 2 (1:0) góly: Lánik F., Vanek
10.11.2013 13.30 Petrova Ves - Mor. Svätý Ján  1 : 3 (1:2) gól: Hlúpik



Súťažný ročník 2012/2013

 

JARNÁ ČASŤ SÚŤAŽNÉHO ROČNÍKA


Zmeny v "A" mužstve počas zimnej prestávky:

odišli - F. Buček (hosťovanie Letničie), M. Ovečka (ukončenie hosťovania), P. Kliment ( ukončenie hosťovania), M. Krempa (hosťovanie Radimov), M. Macek (hosťovanie Štefanov)

prišli - Z. Černý (ukončenie hosťovania v Letničí), T. Procházka (ukončenie hosťovania v Radimove)


Súpiska "A" mužstva pred jarnou časťou:

Jozef Lánik st., Jozef Lánik ml., Róbert Lánik - Filip Lánik, Peter Morvay, Zdenko Černý, Marek Pochylý, Jakub Chudý, Štefan Vanek, Tomáš Schemmer, Martin Matula ml., Martin Matula st., Ivan Serafín,Dávid Hrubša, Roman Macek,Marcel Rampáček,Jozef Krbica, Milan Hlúpik, Lukáš Božek, Tomáš Procházka, Tomáš Miša.


tréner: Patrik Weiss, vedúci mužstva: Roman Guček


 

Rozpis zápasov jarnej časti 2012/2013


jesenná časť jarná časť  
Trebatice - Petr. Ves 7:1 - 10.3. 14.30
Petrova Ves - Trebatice
 0 : 2   
  
Petr. Ves - Radošovce 4:1 17.3.

15.00

ZRUŠENÉ

Radošovce - Petrova Ves
 preložené na 1.5.
Kúty - Petrova Ves
4:0
24.3.
15.00
Petrova Ves - Kúty
 2 : 2 góly: Hlúpik, Lánik F.
Petr. Ves - Hlohovec 1:2 31.3.

15.00

ZRUŠENÉ

Hlohovec - Petrova Ves

odohrá sa 23.6.

Šaštín - Petr. Ves 3:1 7.4.

15.30

ZRUŠENÉ

Petrova Ves - Šaštín
odohrá sa 8.5.
Petr. Ves - Bor. Mikuláš 0:5 14.4.
15.30
Borský Mikuláš - Petrova Ves
 2 : 0 (1:0)
Mor.Sv.Ján - Petr. Ves
0:0
21.4.
16.00
Petrova Ves - Mor. Svätý Ján
 3 : 1 (1:1) góly: Hlúpik 2, Matula st.
Petr. Ves - Radošina 2:1 28.4.
16.00
Radošina - Petrova Ves
 2 : 2 (1:1) góly: J.Lánik ml., Čech


1.5.
16.30
Radošovce - Petrova Ves
 2 : 1 (1:0)  gól: Hlúpik
Hor.Orešany - Petr. Ves 4:0 5.5.
16.30
Petrova Ves - Horné Orešany
 1 : 0 (1:0)  gól: F.Lánik


8.5.
10.00
Petrova Ves - Šaštín
 0 : 4 (0:3)
Petr. Ves - Gbely 3:2 12.5.
16.30 Gbely - Petrova Ves
 2 : 0 (0:0)
Krakovany - Petr. Ves 0:2 19.5.
17.00 Petrova Ves - Krakovany HODY
 2 : 3 (1:2)  góly: Morvay 2
Petr.Ves - Modranka
1:1
26.5.
17.00
Modranka - Petrova Ves
5 : 0 (5:0)
Jacovce - Petrova Ves
6:3
2.6.
17.00
Petrova Ves - Jacovce
3 : 0 (2:0) góly: Hlúpik 2 (1 z 11), Morvay
Veľ.Kostoľany - Petr.Ves
0:0
9.6.
17.00
Petrova Ves - Veľké Kostoľany
1 : 2 (1:0) gól: Chudý
Petr. Ves - Solčany 2:2 16.6. 17.00 Solčany - Petrova Ves 5 : 0 (2:0)


23.6.
17.00
Hlohovec - Petrova Ves
 3 : 1 (1:0)  gól: vlastný

 



V tomto súťažnom ročníku nastala zmena na poste trénera „A“ mužstva - povedie ho p. Patrik Weiss, ktorý v minulom súťažnom ročníku pracoval ako tréner petrovoveského dorastu. Aká je jeho vízia?

 

"Spoločne vchádzame do novej sezóny, aby sa hráči bavili futbalom, predvádzali pekný a kombinačný futbal.

 

Takto chceme znova pritiahnuť na náš štadión fanúšika. Mojím snom a cieľom je s mužstvom skončiť do desiateho miesta,

a dúfam a žijem v nádeji, že táto sezóna bude lepšia ako tá predchádzajúca.“

 

 

A“ mužstvo sa udržalo v 5.lige západ, do tejto skupiny pribudli Gbely, Solčany a Horné Orešany,

vypadli Smolenice, do vyššej skupiny postúpili Krtovce. Kúty sa udržali v 5.lige po postúpení Križovian do 4.ligy v baráži.


 

Zimná príprava v súťažnom ročníku 2012/2013


Rozpis prípravných zápasov si pozrite v sekcii ŠPORT - PRÍPRAVNÉ ZÁPASY

 

 

Tabuľka po jesennej časti súťaže 2012/2013

 

 

  1. Modranka
  2. Trebatice
  3. Solčany
  4. Hlohovec
  5. Jacovce
  6. Veľké Kostoľany
  7. Bor. Mikuláš
  8. Šaštín
  9. Gbely
  10. Horné Orešany
  11. Mor. Sv. Ján
  12. Petrova Ves
  13. Kúty
  14. Radošovce
  15. Radošina
  16. Krakovany

 

 

Rozpis zápasov jesennej časti 2012/2013


5.8.2012  17:00 Trebatice - Petrova Ves 7 : 1 (4:0)  gól: F.Lánik  
12.8. 2012  17:00 Petrova Ves - Radošovce 4 : 1 ( 2:0)  góly: Ovečka 2, F. Lánik, Morvay
19.8. 2012  17:00 Kúty - Petrova Ves 4 : 0 (2:0)
26.8. 2012  17:00 Petrova Ves - Hlohovec 1 : 2 (0:0) gól: L. Božek
2.9. 2012  16:00 Šaštín Stráže - Petrova Ves  3 : 1 (0:1) gól: R. Macek
9.9. 2012  16:00 Petrova Ves - Borský Mikuláš  0 : 5 (0:2)
16.9. 2012  15:30 Moravský Sv. Ján - Petrova Ves  0 : 0 (0:0)
23.9. 2012  15:30 Petrova Ves - Radošina  2 : 1 (2:1)  góly: Hlúpik, Matula M. ml.
30.9. 2012  15:30 Horné Orešany - Petrova Ves  4 : 0 (3:0)
7.10. 2012  14:30 Petrova Ves - Gbely  3 : 2 (0:2)  góly: Hlúpik 2, Rampáček
14.10. 2012  14:30 Krakovany - Petrova Ves  0 : 2 (0:2)  góly: Božek, Kliment
21.10. 2012  14:00 Petrova Ves - Modranka  1 : 1 (1:1)  gól: Rampáček (11m)
28.10. 2012  14:00 Jacovce - Petrova Ves  6 : 3 (4:0)  góly: Lánik F. 2, Chudý
3.11. 2012  13:30 Veľké Kostoľany - Petrova Ves  0 : 0 (0:0)
11.11. 2012  13:30 Petrova Ves - Solčany  2 : 2 (0:1)  góly: Lánik F., Rampáček



----------------------------------------------------------------------------------------------



SÚŤAŽNÝ ROČNÍK 2011/2012


JARNÁ ČASŤ SÚŤAŽNÉHO ROČNÍKA

Zmeny v zostave počas zimnej prestávky:

odišli: Adam Škápik, Róbert Mokrohajský do Letničia, Jozef Krbica do Duboviec, Jaroslav Juriga ukončil aktívnu činnosť

prišli: Milan Ovečka, Tomáš Miša zo Skalice, Ondrej Gabriel z Holíča, Marián Valla z Letničia, Stanislav Vanek zo Stráží

 

Celková súpiska pred jarnou časťou súťaže:

Jozef Lánik st., Jozef Lánik ml. - Filip Lánik, Peter Morvay, Zdenko Černý, Ferdinand Buček, Marek Pochylý, Jakub Chudý, Štefan Vanek, Tomáš Schemmer, Martin Matula ml., Martin Matula ml., Peter Pochylý, Ivan Serafín, Dávid Hrubša, Roman Macek, Milan Ovečka, Tomáš Miša, Ondrej Gabriel, Marián Valla, Stanislav Vanek

tréner: Ľubomír Srnec, asistent trénera: Peter Pochylý, vedúci mužstva: Roman Guček


 

11.3.2012
14.30
Petrova Ves - Križovany
   2 : 2     góly: vlastný, Ovečka
18.3.2012
15.00
Jacovce - Petrova Ves
   1 : 1 góly:Pochylý Peter
25.3.2012
15.00
Petrova Ves - Mor. Sv. Ján
   1 : 1 gól: Lánik Filip
1.4.2012
15.30
Radošina - Petrova Ves
   2 : 1  gól: Ovečka
8.4.2012

15.30

Petrova Ves - Šaštín    2 : 1 (1:1)  góly: Valla, Ovečka
15.4.2012
15.30
Petrova Ves - Modranka
   0 : 3  (0:1)  ----------------------
22.4.2012
16.00
Veľké Kostoľany - Petrova Ves
   2 : 0 (1:0)
29.4.2012
16.00
Petrova Ves - Krakovany
   2 : 3 (2:1)  góly: Ovečka, Lánik F.
6.5.2012
16.30
Trebatice - Petrova Ves
   2 : 1 ( 0:1) gól: Matula M. st.
13.5.2012
16.30
Petrova Ves - Smolenice
   3 : 3  (1:1) góly: Buček 2, Vanek
20.5.2012
17.00
Kúty - Petrova Ves

   4 : 0 (2:0)

stretnutie je skontumované

v prospech P.Vsi 0:3

27.5.2012
17.00
Petrova Ves - Krtovce         HODY
   0 : 2 ( 0:1)
3.6.2012
17.00
 Radošovce - Petrova Ves
   2 : 0  (2:0)
10.6.2012
17.00
Petrova Ves - Bor. Mikuláš
   2 : 0 ( 1:0)  góly: Buček, Pochylý P.
17.6.2012
17.00
Hlohovec - Petrova Ves
   4 : 1 (2:1)

 


 

22.8.2011 ZMENA:  po nevydarených prvých troch zápasoch sa rozhodlo vedenie klubu ukončiť spoluprácu s p.Radoslavom Honzom a vedením "A " mužstva poverilo p. Bc.Ľubomíra Srnca z Holíča.


Aktívnu kariéru ukončil Vladimír Kumpan, mužstvo je posilnené týmito hráčmi:

- útočník Milan Hlúpik (z moravského Sokol Lovčice) 

- útočník Peter Vaculka (z Gbiel)

- záložník Samuel Köpöncei (z Petržalky)

- Roman Macek (vrátil sa z hosťovania v Letničí) 

- Filip Lánik, Tomáš Schemmer, Dávid Hrubša, Ferdinand Buček, Patrik Lukáč, Jakub Chudý a Ivan Serafín (z vlastného dorastu)

 


Konečná tabuľka po jesennej časti súťaže:


 

1. Križovany                        37
2. Krtovce                            33
3. Modranka                        32 
4. Veľké Kostoľany           30
5. Hlohovec                        28
6. Trebatice                        26
7. Borský Mikuláš              24
8. Šaštín Stráže                 21
9. Radošovce                     21
10. Jacovce                        17
11. Moravský Sv.Ján        17
12. Smolenice                    14
13. Krakovany                    13
14. Petrova Ves                 10
15. Radošina                         9 
16. Kúty                                 7


 



Vyžrebovanie jesennej časti súťaže:

 

7.8.2011
17.00
Križovany - Petrova Ves
1:0 (1:0)       --------------------
14.8.2011
17.00
Petrova Ves - Jacovce
1:1 (0:0) gól: Vaculka
21.8.2011
17.00
Mor.Sv.Ján - Petrova Ves
7:0 (2:0) --------------------
28.8.2011
17.00
Petrova Ves - Radošina
2:1 (1:1)
góly: P.Pochylý, M.Matula ml.
4.9.2011

17.00

Šaštín - Petrova Ves
4:1 (1:1) gól: Krempa
11.9.2011
16.00
Modranka - Petrova Ves
0:0 (0:0)
18.9.2011
15.30
Petrova Ves - Veľké Kostoľany
1:2 (1:0) gól: Lánik F.
25.9.2011
15.30
Krakovany - Petrova Ves
0:0 (0:0)
2.10.2011
14.30
Petrova Ves - Trebatice
0:3 (0:1)
9.10.2011
14.30
Smolenice - Petrova Ves
2:2 (1:1)  góly: Macek, Lánik F.
16.10.2011
14.00
Petrova Ves - Kúty
0:2 (0:1)
23.10.2011
11.00
Krtovce - Petrova Ves
5:0 (2:0)
30.10.2011
14.00
Petrova Ves - Radošovce
3:1 (2:1)  góly: Buček, Matula ml., Morvay
6.11.2011
13.30
Bor.Mikuláš - Petrova Ves
6:1 (2:1)  gól: Hlúpik Milan
13.11.2011
13.30
Petrova Ves - Hlohovec
0:3 (0:1)

 

Tréner: Bc. Ľubomír Srnec

 

Zostava „A“ mužstva:
Krbica Jozef, Juriga Jaroslav, Lánik Jozef st., Lánik Jozef ml., Lánik Filip, Pochylý Peter, Morvay Peter, Černý Zdenko, Buček Ferdinand, Pochylý Marek, Vanek Štefan, Schemmer Tomáš, Matula Martin st., Serafín Ivan, Matula Martin ml., Koritár Vladimír, Hrubša Dávid, Krempa Martin, Vaculka Peter, Lukáč Patrik, Macek Roman, Köpöncei Samuel, Hlúpik Milan, Macek Martin.

 

 

 

    spoločné foto     tréner Bc. Ľubomír Srnec

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1555555
 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre