Get Adobe Flash player

Hlásenie miestneho rozhlasu

Užívateľské hodnotenie: / 31
SlabéDobré 

25. 02. 2020

V stredu 26. 02. 2020 príde do našej obce predajca sadbových zemiakov z Českomoravskej vrchoviny, firma OVO-SADBA. V ponuke budú kvalitné certifikované sadbové zemiaky, konzumné zemiaky, hnojivá NPK, liadok, hnojivo na zemiaky, cererit, kravský hnoj, záhradnícke a kvetinové substráty. Ďalej bude možné zakúpiť cibuľu, jablká a krmné zmesi pre nosnice a králiky v baleniach po 25 kg a 10 kg. Predaj sa uskutoční od 10.30 hod na verejnom priestranstve pri autobusovej zástavke.


Obvodný lekár v Uníne MUDr. Landl oznamuje, že vo štvrtok 27. 02. 2020 nebude ordinovať. Súrne stavy konzultujte so zdravotnou sestrou, ktorá bude na ambulacii v Uníne prítomná v čase do 6.30 hod do 12.30 hod.

·Â Â Â Â Â Â  Cez domové kanalizačné prípojky sa majú do verejnej kanalizácie vypúšťať výlučne len splaškové vody zo sociálnych zariadení, drezov a kúpeľní.  Zvyšky jedál, šupky a odrezky zo zeleniny a ovocia treba  v zmysle zákone o odpadoch zhodnocovať ako bioodpad  kompostovaním.  Kuchynské oleje, treba odovzdať na zbernom mieste obecného úradu. 

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre